ZDRAVÍ – LÁSKA – JÓGA
Motto týdne:

Dnešní generace je tak zaneprázdněná dokazováním, že ženy můžou dělat všechno, co dělají muži…že ženy tím ztrácí svoji jedinečnost.

Žena nebyla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co umí muž. Byla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co muž neumí.

 

….kéž jsou všechny bytosti této planety šťastny….

 

Nezapomínejte si naplňovat život tím, co máte rádi. Dívejte se na oblíbené filmy, poslouchejte oblíbenou hudbu, noste svetr, který máte nejraději a vařte si svůj nejmilejší čaj. Obklopte se milými věcmi a milujte každou chvilku svého života…

Masáže a terapie.

masaze_citat_0chodidloREFLEXNÍ TERAPIE

Reflexní terapie je způsob ošetření, které se vyvíjelo v průběhu mnoha let z vědění lidového léčitelství starých kultur do propracované terapie. Může s ní být dosaženo zlepšení veškerých obtíží nejen orgánových, svalových a kosterních, ale i zlepšení psychického stavu. RT se dá aplikovat u všech věkových kategorií, u mnohých akutních i chronických onemocnění, poúrazových stavů či prožíváte – li rozkolísané životní období, které zvyšuje napětí a úzkost. Tato terapie patří do oblasti celostní medicíny, která podporuje sebeuzdravnou a regenerační sílu člověka, tzv. vnitřního doktora a nebojuje pouze se symptomem a nemocí.

Délka terapie je cca 55minut, cena 600,- Kč

 

 

LYMFODRENÁŽ A LYMFATICKÁ MASÁŽ

Lymfa je jediným systémem, který v těle shromažduje a po sléze vylučuje škodliviny napadající organismus. Lymfatický systém je hlavním faktorem obranyschopnosti organismu a má rozhodující podíl na všech nemocech dnešní doby.

lymfoLYMFODRENÁŽ slouží k detoxikaci organismu. Pravidelnou lymfodrenáží lze zabránit vzniku pooperačních a poúrazových otokůlymfedémů. Nezanedbatelný je přínos v boji proti celulitidě, při formování postavy, redukci váhy, regeneraci sportovců a pracujících s vysokým zatížením dolních končetin.

Délka terapie je cca 60minut, cena 600,- Kč

 

 

RELAXAČNÍ AROMATICKÁ MASÁŽ

masaz Jste unavení? Vyčerpaní? Necítíte se dobře?…Zřejmě došlo k vyčerpání vaší energie duševní nebo fyzickou přepracovaností, nervozitou či nepravidelným životním rytmem. Dopřejte si proto odpočinkovou masáž vonnými oleji, která vás pohladí na duši i na těle.

Délka terapie je cca 60minut, cena 600,- Kč

 

 

ANTICELULITIDOVÁ MASÁŽ, FORMOVÁNÍ POSTAVY A OZÓNOVÝ ZÁBAL

celulitidaVelmi účinná masáž v boji proti celulitidě a únavě nohou, formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Celulitida se projevuje především u žen a to díky odlišnému uspořádání podkožního vaziva než je u mužů (ale i u nich se vyskytuje, především v oblasti břicha a hýždí). Dále souvisí s odpadními látkami v buňkách a mezibuněčných prostorách a jejich špatné odvádění lymfatickým systémem. Celulitida se vyskytuje i u velmi štíhlých žen. Tato speciální masáž má za účel působení na tukové buňky z podkoží, stimulování podkožní struktury pro lepší metabolismus a zlepšení odtoku nežádoucích látek. Masáží se ovlivňuje hluboký krevní a lymfatický systém, poté dochází k lepšímu vstřebávání tuků, aktivují se hluboké svalové struktury a rozrušují tukové tkáně. Masáží se ovlivňují hluboké i povrchové kapiláry a svaly, tím dochází k výborné regeneraci a relaxaci, vyhlazování a vypínání kůže, rozrušování tukových buněk, strií, prasklinek a především celulitidy.Poté se provede jemná ozónová masáž a vtírání aktivního ozonu. Ozon je látka, která má výrazně stimulační účinek na všechny buňky lidského organismu. Z mnoha účinků, které má, nás zajímá zejména jeho účinek na kůži a podkoží ve smyslu potlačení a prevence celulitidy, vyhlazení strií a drobných žilek, kožních erozí a vypínání kůže…Po masáži se provede tlakový zábal. Díky stlačení stoupne tlak a filtrace z krevních kapilár se sníží- velmi účinné na celulitidu. Zábal se dává po vmasírování ozónového krému a tím se zvyšuje jeho vstřebávání do tkání. Zábal zasahuje břicho, hýždě, dolní končetiny v oblasti stehen. Doba zábalu trvá 15-30 minut, což je ideální čas pro vstřebání ozónu…Celková doba masáže je cca 55 minut bez zábalu. Cena bez zábalu je 600,- Kč, se zábalem 650,- Kč. Doporučený počet terapií je 4-10 podle stupně celulitidy…Pro zvýšení efektu se doporučuje opakovat dvakrát do roka.

 

 

BAŇKOVÁNÍ

bankovabiBaňkování neboli vakuoterapie patří do metod tradiční čínské medicíny. Dokáže odstranit bolesti páteře a celého pohybového aparátu, ovlivňuje i funkci vnitřních orgánů. Málo která metoda docílí tak intenzivního prokrvení masírované tkáně, jako právě baňkování. Kromě výrazného uvolnění svalů a blokád má baňkování velký význam na čištění organismu od toxických látek, které se ve ztuhlých svalech usazují.

Cena od 300,-Kč za 30minut. Může být součástí terapie.

 

 

 

TĚLOVÉ SVÍCE

svice

Zmínka o tělových svících spadá již do doby starých Slovanů či Keltů. Tělové svíce pomocí tzv. komínového efektu vytahují přes kůži nahromaděné škodliviny a odpadní látky.Dochází tak k očistě na fyzické, psychické a duchovní rovině, tělo se detoxikuje a současně harmonizuje.
Cena použití jedné tělové svíce je 80,- Kč. Může být součástí terapie.

 

 

 

MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY

lavaMasáž lávovými kameny (hot stones) je jednou nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Provádí se za pomoci speciálních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje. Kombinace tepla, dotyku a vůně ji právem řadí mezi královny masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem. Horké kameny dokáží povzbudit činnost orgánů. Znovu obnovený tok energie klienta uklidní a uvolní, odplaví z těla toxiny a stres. Nastartuje se očistný proces, detoxikace a odchází tak k celkové regeneraci těla. Dopřejte si neskutečný zážitek tepla a relaxace…Cena hodinové masáže je 600,-Kč.

Červenec 2022
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031