ZDRAVÍ – LÁSKA – JÓGA
Motto týdne:

Dnešní generace je tak zaneprázdněná dokazováním, že ženy můžou dělat všechno, co dělají muži…že ženy tím ztrácí svoji jedinečnost.

Žena nebyla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co umí muž. Byla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co muž neumí.

 

….kéž jsou všechny bytosti této planety šťastny….

 

Nezapomínejte si naplňovat život tím, co máte rádi. Dívejte se na oblíbené filmy, poslouchejte oblíbenou hudbu, noste svetr, který máte nejraději a vařte si svůj nejmilejší čaj. Obklopte se milými věcmi a milujte každou chvilku svého života…

Celodenní hluboce prožitkové semionáře: ŽENSKÉ KONSTELACE A KONSTELACE VNITŘNÍHO SRDCE

 

ŽENSKÉ KONSTELACE24.8. v Moravské Hůzové ( u Šternberka na Moravě) 9-19h.

 – směrované na vnitřní krásu a sebepřijetí ženy. Projdeme všemi podobami  a přijetím naší ženy- žena kráska,kněžka,herečka,milenka,matka, hospodyně,živitelka,léčitelka,rádkyně.

 

 

 

   KONSTELACE VNITŘNÍHO SRDCE 

 

5.10. v Moravské Hůzové ( u Šternberka na Moravě) 9-19 h, kterými Vás budu provázet  a pomáhat  řešit již často řešené, ale nevyřešené :-) záležitosti našeho srdce, aby jste mohli vejít a žít krásný orgasmický šťastný život, na který máme právo.
Tyto konstelace stavím na základní struktuře rodinných konstelacích, ale vždy do středu situace, kterou si přejete vyřešit stavím to nejdůležitější a to jste Vy a Vaše srdce, protože je to je ten největší poklad, který máte, to je Království nebeské!

 

 

Těším se na setkání, jen připomínám, že na Moravě dělám konstelace vyjímečně ( žiji v Praze) a tak pokud si přejete a cítíte, že máte co k řešení ( a právě ten, který říká, že nic nemá- toho má nejvíce, věřte mi- zkušenost terapeutky :-)). přijďte na sobotní konstelace a na nic už nečekejte. V konstelacích si můžete postavit cokoli- práci, vztahy, bolestné zážitky, nové plány, které se nanaplňují, opakující se situace, které již nechcete opakovat :-) aj.
O mě více v přiloženém letáčku, jen si přeji napsat, že konstelace se mnou jsou vždy jednou velkou jízdou s hereckými prvky, smíchem, ale i velkou úctou k vašim životním příběhům a někdy i bolestem a traumatům
.

 

 

 

   Cena je taková, aby jste mohli přijít všichni, kdo potřebujete a nečekali jste až příjdou lepší finanční časy :-)900 Kč, )

S sebou : pohodlné oblečení, ovoce a jídlo na celý den dle potřeby. Tužku, poznámkový blok, rozpomenutí se na svůj rod (fakticky- vztahy v rodině, děti, životní události atd.) Nelze pro těhotné a kojící maminky – jen v akutním připadě!
REZERVACE  NUTNÁ! ( max. počet je 11lidí)  volejte na mé číslo 731173362.

(NEBO REZERVACE U JITKY SZABÓ 602301922)

  Těším se na setkání, sdílení  a pomoc Vám – Irenka Harmonie Kupková

 

        MOTTO: “ VINA NEEXISTUJE! JEN ZKUŠENOST. „

 

 

 


Irena Kupková-mistr Reiki Do učitel
Mobil: 731 173 362
www.irenkaharmonie.cz – moje práce terapeutky
www.kupka-energypaintings.com – můj e-shop s obrazy
www.keep-fit.cz – poradkyně živé stravy a bio kosmetiky
„TICHÁ SLOVA TVÉHO SRDCE TĚ VEDOU SPRÁVNÝM SMĚREM“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Červenec 2022
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031