ZDRAVÍ – LÁSKA – JÓGA
Motto týdne:

Dnešní generace je tak zaneprázdněná dokazováním, že ženy můžou dělat všechno, co dělají muži…že ženy tím ztrácí svoji jedinečnost.

Žena nebyla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co umí muž. Byla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co muž neumí.

 

….kéž jsou všechny bytosti této planety šťastny….

 

Nezapomínejte si naplňovat život tím, co máte rádi. Dívejte se na oblíbené filmy, poslouchejte oblíbenou hudbu, noste svetr, který máte nejraději a vařte si svůj nejmilejší čaj. Obklopte se milými věcmi a milujte každou chvilku svého života…

Co by měla žena vědět o muži ještě předtím, než si na něj začne stěžovat.

1. Svoboda

Chlapec ženě svobodu bere, chce nad ní mít kontrolu, nedovoluje jí růst, bere jí sebehodnotu a skrytě s ní manipuluje ve svůj prospěch.

Muž ženě svobodu dává, podporuje ji v dosažení vlastních cílů, chce, aby se rozvíjela, kvetla, voněla a seberealizovala se. Pokud muž cítí, že je s ním žena nešťastná, s láskou jí dává svobodný prostor k tomu, aby šťastná byla, i když nebude s ním.

2. Závislost

Chlapec je závislý, nedokáže se sám o sebe postarat. Potřebuje maminku, která se o něj bude starat. Díky této závislosti vytváří různé scény, pokud není po jeho.

Muž je nezávislý, miluje ženu, protože je, nechce, aby byla jeho služkou a nástrojem k uspokojení jeho potřeb. Miluje ženu pro její krásu, je s ní, protože s ní chce být, ne proto, že musí.

3. Rozhodnost

Chlapec neví, co chce, a proto je zmatený a nestabilní. Nedokáže být ženě oporou, spíše se o ni opírá.

Muž má své cíle a jde za nimi. Je pevný ve svých postojích i názorech, zároveň respektuje názor ženy, protože ví, že ženy mají většinou pravdu. Ženy jsou hluboce spojeny s intuicí, a to je faktor, kterým se muž inspiruje.

4. Zodpovědnost

Chlapec všechny své chyby svaluje na druhé a utíká od problémů. Čeká, že se vše vyřeší samo, anebo to za něj vyřeší někdo jiný, například partnerka.

Muž přijímá zodpovědnost za svůj život. Dokáže chybu přiznat a poučit se z ní. Dokáže uznat, že má žena pravdu a je za její upřímnost vděčný, protože mu ukazuje to, co on sám není schopen vidět.

5. Pochopení

Chlapec nechápe, že žena pomáhá k jeho růstu, když mu nedovoluje usnout a přestat se rozvíjet. Nechápe, že žena a muž jsou odlišní, a proto jsou spolu, aby vzájemně rostli.

Muž si toho je vědom a vnímá ženu jako svou doplňující polovinu, svou smyslnou část, plnou emocí, vášně i různorodosti, které má žena v sobě. Žena je pro muže jako čtyři roční období, které umí rozeznat a kterým rozumí.

Návod pro ženy:

Opravdový muž je jako král, který rozdává a nemá potřebu nikomu nic dokazovat ani nikoho měnit k obrazu svému. Nedělá to, co mu říkají ostatní, ale to, co chce. Chlapec čeká, až mu někdo něco dá, až se někdo slituje. Chlapec se nadře, protože dělá vše, co se po něm chce a očekává. Je to povrchní hra, kterou na ženu hraje a až ji dostane, končí pro něj a vše začíná znovu. Je to nekončící běh za vlastním uspokojením.

S láskou Michal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Únor 2018
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728