ZDRAVÍ – LÁSKA – JÓGA
Motto týdne:

Dnešní generace je tak zaneprázdněná dokazováním, že ženy můžou dělat všechno, co dělají muži…že ženy tím ztrácí svoji jedinečnost.

Žena nebyla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co umí muž. Byla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co muž neumí.

 

….kéž jsou všechny bytosti této planety šťastny….

 

Nezapomínejte si naplňovat život tím, co máte rádi. Dívejte se na oblíbené filmy, poslouchejte oblíbenou hudbu, noste svetr, který máte nejraději a vařte si svůj nejmilejší čaj. Obklopte se milými věcmi a milujte každou chvilku svého života…

Neuzavřené cykly: kudy nám uniká energie…

 

Každý má své neuzavřené cykly. Někde visí, odebírají energii, brzdí rozvoj a konec konců ovlivňují zdraví.

Materiální – začali jste s něčím, ale nedodělali jste to: nějakou věc, nějaký předmět. Ale jsou i další možnosti: úklid v domě, binec v kabelce, na pracovním stole, rozházené věci, pohozené nepotřebné předměty…

Emocionální – propukl ve vás hněv, ale hned jste ho potlačili, nacpali někam dovnitř, kde zůstal. Na někoho jste se rozzlobili a zloba teď někde visí. Naštvali jste se sami na sebe, nezamysleli jste se nad situací, jen jste svou naštvanost „zmrazili“ a ona teď ve vás uvázla.

Rozumové – něco jste někomu slíbili a nesplnili to – někde to vázne. Chystali jste se do něčeho pustit, ale ani jste nezačali – vaše původní odhodlání někde visí.

Duchovní – nepoděkovali jste za něco, co pro vás někdo udělal. Dokonce i za podrazy a nepříjemnosti by měl člověk děkovat, protože jsou zdrojem poučení.

Existence neuzavřených cyklů vás zdržuje v minulosti. Máte-li veškerý prostor v bytě zaneřáděn nějakými krámy a nepořádkem, nemáte jednoduše místo, kam dát něco nového. Podobné je to s neuzavřenými cykly. Jejich uzavření, svým způsobem očista vašeho života, vám dá možnost pohybu vpřed. Musíte se zbavit minulého, abyste mohli realizovat něco lepšího v budoucnu.

Neuzavřené cykly vám odsávají energii, zmrazují ji. Nedovolují vám radovat se naplno ze života.

Zbavíte-li se neuzavřených cyklů, získáte svobodu. Nejen ve fyzickém smyslu. Nejdůležitější je zbavit se strachu, který vám brání rozloučit se s věcmi, které dávno ztratily svou funkci. Udělejte si pořádek, odpusťte těm, kdo vás urazili nebo rozzlobili, požádejte o prominutí jiné, kterých jste se zas možná dotkli vy, pokuste se vyplnit staré sliby. Buďte vděčni za vše, čeho se vám v životě dostalo.

Život se ustavičně mění. Když se objeví něco nového, radujte se a těšte se z toho. Zacházejte s tím opatrně a s úctou. A až přijde čas, propusťte to ze svých služeb.

(zdroj: http://www.pronaladu.cz/neuzavrene-cykly-kudy-unika-energie/)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Leden 2017
Po Út St Čt So Ne
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031