ZDRAVÍ – LÁSKA – JÓGA
Motto týdne:

Dnešní generace je tak zaneprázdněná dokazováním, že ženy můžou dělat všechno, co dělají muži…že ženy tím ztrácí svoji jedinečnost.

Žena nebyla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co umí muž. Byla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co muž neumí.

 

….kéž jsou všechny bytosti této planety šťastny….

 

Nezapomínejte si naplňovat život tím, co máte rádi. Dívejte se na oblíbené filmy, poslouchejte oblíbenou hudbu, noste svetr, který máte nejraději a vařte si svůj nejmilejší čaj. Obklopte se milými věcmi a milujte každou chvilku svého života…

Ženy….něco pro vás…

Myslím si, že ve chvíli, kdy vstoupíme do druhé poloviny života, vesmír nám jemně položí ruce na ramena, aby si nás přitáhl a zašeptal do ucha: Tohle už není hra. Je čas. Všechno to předstírání a předvádění – všechny mechanismy, které sis vytvořila pro svou ochranu, aby ses necítila nedostatečně, a aby Tě nikdo nezranil – teď už potřebuješ pustit.
Tvé brnění Ti brání vynést na světlo své dary. Chápu, žes tuto ochranu potřebovala, když jsi byla malá. Chápu, žes věřila, že toto brnění Ti pomůže získat všechno, cos potřebovala k tomu, aby ses mohla cítit chtěná, hodna lásky. Jenomže Ty stále ještě hledáš a jsi možná více ztracená, než kdy předtím.
Čas se krátí. Jsou před Tebou neprozkoumaná dobrodružství. Nemůžeš strávit zbytek života tím, že si budeš dělat starosti, co řeknou druzí. Přišla jsi na tento svět hodna lásky, máš tu své místo. Ve Tvých žilách proudí odvaha a odhodlání. Jsi zrozena k životu a milování celým svým srdcem. Je čas se projevit a být viděna.“
~ Brené Brown

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosinec 2016
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031