ZDRAVÍ – LÁSKA – JÓGA
Motto týdne:

Dnešní generace je tak zaneprázdněná dokazováním, že ženy můžou dělat všechno, co dělají muži…že ženy tím ztrácí svoji jedinečnost.

Žena nebyla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co umí muž. Byla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co muž neumí.

 

….kéž jsou všechny bytosti této planety šťastny….

 

Nezapomínejte si naplňovat život tím, co máte rádi. Dívejte se na oblíbené filmy, poslouchejte oblíbenou hudbu, noste svetr, který máte nejraději a vařte si svůj nejmilejší čaj. Obklopte se milými věcmi a milujte každou chvilku svého života…

ŽENY….NĚCO PRO NÁS…Budižničema..

Nemusíš mi miláčku neustále vysvětlovat,jak mě potřebuješ. Nemusíš mi neustále dokola opakovat, že ti chybím, že jsi na všechno sama, že jsi stále sama,  že máš doma chlapa naprosto k ničemu, dítě. Stačí, že mi dokazuješ svým konáním, že to beze mě v klidu zvládneš, že mě nepotřebuješ, že jsem k ničemu, srab  a jak jsi naposledy nahlas zapřemýšlela, k čemu mě vlastně máš. Nebudu ti dokazovat k čemu. Na to musíš přijít sama.  Za těchto okolností bych ti totiž ublížil. Vzal bych ti pocit, že jsi fakt dobrá, že to tak sama všechno zvládáš, protože máš obrovský strach to nezvládat a opřít se o mě. Máš strach, že bys pak nebyla dost dobrá, silná, kdybys mi to přestala dokazovat. A já nechci, aby ses bála ještě víc. Na to tě mám moc rád. Až budeš opravdu chtít, abych byl s tebou a vedle tebe a ne za tebou, co takhle začít mluvit o tom, k čemu mě potřebuješ, co beze mě prostě nezvládneš, v čem jsem pro tebe nepostradatelný, co tě beze mě nebaví a začala se tak i chovat. Jako ženská. Prosím tě, buď Žena. Moje žena, která v sobě našla sílu dovolit si být slabá. To bych vážně ocenil. Víš proč? Protože mě tím můžeš zachránit. Já bych byl rád Muž. Dospělý muž. Tvůj muž, který tě zachrání, místo, aby ti musel dětinskou silou dokazovat, že je chlap a pokaždé při tom musel zažívat vlastní pocit selhání a vidět ho v tvých očích. Neboj se. Věř mi. Já se teď taky bojím. Mám strach, že pro tebe nikdy nebudu dost dobrý a čekám, až mi to dovolíš. Až ve mně budeš chtít vidět muže.Svého muže. Až mě budeš chtít vidět. Až budeš chtít vidět sebe jako ženu. Dospělou ženu. Dřív ti být mužem nemůžu a ten pocit, že mě nevidíš, mě nutí dělat věci, za které se na sebe zlobím, protože mě nutíš ti ubližovat svojí slabostí, aniž bych chtěl. Když jsi ty silná, já musím být slabý a přitom bych tak rád ocenil tvoji slabost. Ale tvoje ukrutná síla mě zatím nutí nechávat tě ve všem samotnou. Uhýbat, utíkat, útočit. Jsi sama a já sám. Těším se, až to přijde a vím, že to jednou přijde.  Ty se staneš Ženou a já Mužem. Jen by byla škoda, kdybys k tomu zjištění potřebovala někoho jiného a já jinou, protože tě miluji. A potřebuji. Potřebuji ženu, abych mohl být mužem. A vím, že ty jsi pro mne ta pravá, Vím, že bys mohla říct: „Začni ty. Buď mužem.“ Ale to já bez tebe nedokážu, víš? Jinak bych už začal. Chybíš mi. Miluji tě. Tvůj, bohužel, zatím, budižničema.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Říjen 2016
Po Út St Čt So Ne
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31