ZDRAVÍ – LÁSKA – JÓGA
Motto týdne:

Dnešní generace je tak zaneprázdněná dokazováním, že ženy můžou dělat všechno, co dělají muži…že ženy tím ztrácí svoji jedinečnost.

Žena nebyla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co umí muž. Byla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co muž neumí.

 

….kéž jsou všechny bytosti této planety šťastny….

 

Nezapomínejte si naplňovat život tím, co máte rádi. Dívejte se na oblíbené filmy, poslouchejte oblíbenou hudbu, noste svetr, který máte nejraději a vařte si svůj nejmilejší čaj. Obklopte se milými věcmi a milujte každou chvilku svého života…

Měsíc nám dorůstá a blíží se osudový a silný úplněk…

 

Měsíc nám dorůstá a blíží se osudový a silný úplněk, stejně tak, jako bylo silné i novoluní. Proč osudový?

 

 

Pokud vynechám postavení ostatních planet, bude tento úplněk především o osudových záležitostech. O nečekaných zvratech, osudových událostech, nehodách, úrazech, náhlých životních zlomech, o všem, co je karmické a řízeno Vyšší mocí. Přicházet tak mohou nečekané situace, osudové rány, navracet se minulost i karmické záležitosti. Budete se osudově rozhodovat, můžete mít zvláštní pocity či předtuchy nebo dokonce vize z minulosti. Staré může definitivně zmírat, aby se mohlo zrodit nové, navíc i souhra dat odpovídá silnějším karmicky zatíženým osudovým dnům. Ty nejsilnější zatížené osudové dny pak přijdou ještě s koncem měsíce a to od 25.9. do 29.9.2016. Všechny tyto procesy se spustí pravděpodobně již 14.9.2016, kdy se vše rozpohybuje a pokračovat budou i další dny a vyvrcholí magickým datem 19.9.2016, kde jsou v součtu dne, měsíce i roku tři 9. Osud bude tedy tím, kdo bude řídit tento úplněk v Rybách, který nastane 16.9.2016 ve 21:05 hod. Připravte se na vše, co k vám bude přicházet, nic nemusí být takové, jaké si to vy naplánujete. Osud bude nejen dávat a navracet, ale také bude brát. Mezi nejsilnější dny bude patřit sobota, neděle a pondělí, od úterý se aspoň na chvíli budou tyto procesy zklidňovat.
Já jsem si pro vás právě pro tento silný a magicky osudový úplněk připravil opět jednu „silnou magickou formuli“, která se bude vztahovat k vytváření ochranných štítů před negativními bytostmi, entitami i psychickými upíry, ale i k nabíjení a ochraně amuletů, krystalů či magických předmětů. Postup je jednoduchý. Tuto „magickou formuli“ opakovaně přečtěte nahlas nad rozloženými předměty nebo vůči své osobě buď v úplňkový podvečer nebo večer, ale také ji můžete využívat pro osobní ochranu každodenně. Můžete si ji napsat na papír a vložit do kapsy, peněženky či pod polštář a vždy když budete potřebovat ochranu, několikrát si ji přečtěte. Nepátrejte ale, odkud tuto formuli mám, v jakém je jazyce, ale pamatujte na to, že čím vyšší bude vaše víra v moc této formule, tím silnější samotná „magická formule bude“. Bez vaší víry v její sílu bude slabá nebo bezvýznamná.

Formule pro vytváření ochranných štítů osob a k nabíjení ochranných amuletů, krystalů, kamenů nebo předmětů:

„…EYLA NOTHAPLE EZIGGON NOG AZO WERHAFUMAN…“

Všichni nedůvěřiví, je to skutečně ochraná magická formule, není v ní nic černomagického, protože tohle já nepraktikuji a tudíž to nikomu jinému nemůže uškodit. Jde o jazyk starých druidů. Nicméně pro ty, kteří nevědí jak to správně číst je to takto: „…EYLA NOTHAPLE EZIGGON NOG AZO WERHAFUMAN…“

(Eyla nothaple ezigon nog azo wrhafuman)..

UPOZORNĚNÍ:

Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Respektuji autor. Práva obrázků.

http://merlin-kral-carodeju-a-magu.webnode.cz/ 

Autor článku: Merlin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Září 2016
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930