ZDRAVÍ – LÁSKA – JÓGA
Motto týdne:

Dnešní generace je tak zaneprázdněná dokazováním, že ženy můžou dělat všechno, co dělají muži…že ženy tím ztrácí svoji jedinečnost.

Žena nebyla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co umí muž. Byla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co muž neumí.

 

….kéž jsou všechny bytosti této planety šťastny….

 

Nezapomínejte si naplňovat život tím, co máte rádi. Dívejte se na oblíbené filmy, poslouchejte oblíbenou hudbu, noste svetr, který máte nejraději a vařte si svůj nejmilejší čaj. Obklopte se milými věcmi a milujte každou chvilku svého života…

9. 9. 2016 – Den velikého skoku…

 

 ???????? RGB

S velikou láskou vás prosíme moji milovaní, abyste přijali toto poselství. Tolik vás milujeme a vážíme si každého vašeho posunu, neboť se úzce týká a ovlivňuje nejen vás samotné a veškeré dění zde na Zemi, ale i dění v celém vesmíru. Tudíž i nás všech. Milujeme vás a jsme vám stále nablízku. Otevřete svá srdce a přijměte naši vroucí pomoc, která vám pomáhá harmonizovat vaše těla, vaše vibrace. S velikou láskou vám přinášíme poselství skrze Božího posla, světlo světa.

Nastal čas otevřít oči a rozhlížet se kolem sebe a začít rozpouštět láskyplným světlem, proudem, který z vás vyzařuje veškeré atributy nelásky, staré vzorce, kódy, které úzce ovlivnily vaše životy zde na planetě Zemi. Vaše vibrace zesilují každým okamžikem vašeho nadechnutí. Energie a vibrace, které k vám všem již proudí v plné síle, se vaším nadechnutím ukotvují ve vašem bytí a proměňují vše na esenci lásky a na potenciál plně si vzpomenout, kdo a proč jste zde. Tyto energie vyzývají pracovníky světla ke spolupráci a plnému propojení, k velikému posunu a otevřenosti.

Otevřete svá láskyplná srdce a nechte esenci lásky vámi projít a uskutečnit veliký skok a váš posun ve vašich životech. Věřte je již čas, den velikého uskutečnění se blíží a je důležité vyslovit váš záměr čistého posunu a vzestupu. Energie jsou již v plném proudu. Magnetické pole naší planety se propojuje se středem Země, se srdcem samotného jádra středové linie Země. Časoprostorová úroveň se začíná aktivovat. Začne se otevírat jádro Země a vesmírné brány se propojí v jedno, jeden celek.

Vaše DNA začíná reagovat na tuto časoprostorovou energii lásky. Otevřete brány, poběžte jí naproti a s vaším svolením uskutečněte společně s námi tento kvantový skok společně s energií dobré vůle, pochopení a plného vzestupu.
Ve čtvrtek, 8. 9. o půlnoci na 9. 9. 2016 se spouští spejcinské vlnění nitrodimenzionální úrovně s úrovní linie časoprostorového úseku k tomu nejvyššímu vzestupu. Začínají se aktivovat kódy, vzorce a schémata, která vám všem napomohou přijmout úroveň Nové doby. Začíná se aktivovat celá planeta jako jeden celek a sjednocovat a přijímat Vesmír. Věřte moji milovaní, na tento vzestup jste čekali celé staletí a je teď tady a teď. Docílili jste silných vibrací, aby se tento přesun, tento proces vzestupu mohl uskutečnit a my si vás všechny nesmírně vážíme. Vážíme si toho, že jste došli svým uvědoměním tak vysoko, aby vzestup váš a vaší planety mohl být plně aktivován.

Milujeme vás, váš všudypřítomný milující Bůh.

Dnem 9. 9. 2016 se propojí naddimenzionální brány a Země začne žít tou nejsilnější vibrací, která kdy vplula na vaší planetu. Tato energie lásky, proměny, vzestupu je připravena a vy jste plně připraveni tuto vibraci nést, jen se propojte a  pomozte tímto vnést do vašeho bytí veliký posun a vzestup do energie lásky sjednocení. Vaše vibrace se nastaví dle vašeho záměru tohoto propojení. Tato vlna časové linie vnese do vašeho bytí veliký posun a vaše celá biologie začne pracovat a propojovat se s tímto procesem, s tímto posunem.

Vaše DNA je důležitá k vašemu propojení na fyzické úrovni. Vše je úplně a úzce propojeno. Vaše přijímání se bude ukotvovat. Prosím propojte vaši biologii s DNA, s nitrodimenzionální úrovní vašeho srdce, mozku, šišinky mozkové a mysli. Vaše buňky reagují na tento vzestup již delší dobu. Slunce úzce spolupracuje s Gájou a váš posun a naplnění vnímá každá vaše buňka ve vašem těle. Propojte se se svou myslí, s duchovní úrovní, se spirituálním mozkem vašeho bytí. Napojte se na vaši středovou úroveň vašeho bytí a nechte plně pracovat energie, které k vám plně přichází.

Vyslovení Vašeho čistého záměru, vás zařadí do té fáze, do jaké jste ochotni vstoupit. Je zde naddimenzionální posun, nebo podstatně šetrnější, pomalejší úroveň. Věřte, váš záměr již víme, ale potřebujeme vaše svolení k vaší aktivaci a posunu, moji milovaní. O všem jste byli informováni a vstoupili jste s velikou láskou a pokorou do této fáze silného posunu, jste všichni připraveni a velice si vás vážím za vaše činy a pomoc druhému. Jen tak se bude šířit láska z vědomí do vědomí. Jste čistá boží láska, která rozzáří celý svět. Přijměte do svého nitra tento posun, vibrace celého vzestupu a propojte s vibrací, která již proudí a stále zesiluje. Tento proces aktivace je nezvratný. Aktivují se a zasáhne velikou láskou každého z vás, ale věřte, že toto je vše nezbytné pro váš vzestup, který se uskuteční v půlce roku 2017.

Je ještě potřeba uskutečnit mnoho důležitých úkonů, aby se vaše vědomí dokázalo plně spojit se svým hlavním zdrojem. Proto vyzýváme bojovníky světla, aby vyšli z ulit a vyšli do ulic, do plného dění. Máte vesmírný dar vést lidskou bytost do úplnosti, jste tu, abyste pomohli a probudili celou planetu a pomohli jí k úplnosti. Prosím nemějte strach a nechte skrze své srdce proudit čistou Boží lásku. Ta vám společně s dalšími a s námi dopomůže k harmonii, lásce a míru ve vašem bytí. A nejen u vás, ale celá naše planeta začne vytvářet lásku, bude se harmonizovat a nastane celosvětový mír a to je vaše úplnost.

Moji milovaní, je zapotřebí vás zbrojnošů lásky Božího přijímání. Nevyzýváme každého, víme, že jen ti nejsilnější předurčení bojovníci povstanou a půjdou jako první do této úrovně a dopomohou k tomu vám všem. Velice si vás vážíme, jelikož víme i to, že to je cesta nelehká, cesta spousty odříkání, ale i bolesti. Ne každý přijme tyto změny v lásce a bude se snažit vás odradit. I toto víme a milujeme vás a stále stojíme při vás. Uchopte lásku čistého záměru a vstupte s otevřeným srdcem a náručí lásky do tohoto vzestupu a posunu Země i lidstva. Věřte láska, harmonie a Boží síla vás doprovází a zvládnete vše s velikou elegancí a grácií. Chopte se této síly a spojte se v jedno. Jste láska a posouváte váš svět do harmonie, lásky a celosvětového míru.

Všechny vás vroucně milujeme, váš Bůh.

http://www.prozreniandelu.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Září 2016
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930