ZDRAVÍ – LÁSKA – JÓGA
Motto týdne:

Dnešní generace je tak zaneprázdněná dokazováním, že ženy můžou dělat všechno, co dělají muži…že ženy tím ztrácí svoji jedinečnost.

Žena nebyla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co umí muž. Byla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co muž neumí.

 

….kéž jsou všechny bytosti této planety šťastny….

 

Nezapomínejte si naplňovat život tím, co máte rádi. Dívejte se na oblíbené filmy, poslouchejte oblíbenou hudbu, noste svetr, který máte nejraději a vařte si svůj nejmilejší čaj. Obklopte se milými věcmi a milujte každou chvilku svého života…

Dvojplameny a mystérium úplnosti.

zmyselzivota.jpg

Čím dál více se setkávají muži a ženy, které k sobě přitahuje neuvěřitelná síla, ale současně jsou mezi ně kladeny velké překážky, které je nutí od základů přetvořit sebe samé. Mnozí jsou z toho velmi zmateni, nechápou, co se to s nimi děje, provází je velké emoční výkyvy a bolesti, ale pokusy o únik jsou neúspěšné.

Páry dvojplamenů jsou směřovány k tomu, aby se spolu opět setkaly tváří v tvář a společně spolu konaly a tvořily. To je však možné až ve chvíli, kdy se každý z nich stane úplným a celistvým. To znamená, že oba sami v sobě objeví, projeví a přijmou za své všechny mužské jang i všechny ženské jin ingredience. Jinak je nemožné společně úspěšně fungovat, protože každý vibruje na jiné frekvenci a to podle toho, které složky ještě chybí k úplnosti, nejsou ještě objeveny a svobodně projeveny. Prostě se to energeticky tluče a nefunguje to.

Zdá se, že největším problémem pro dvojplamen s převažující ženskou složkou (nejčastěji ženu) je projevit mužský – jang postoj ve smyslu postavit samu sebe na první místo, projevit svoji sebelásku a sebeúctu a opustit zažité přesvědčení, že je třeba brát větší ohledy na ostatní, než na sebe, přesvědčení, že je třeba směřovat lásku a pozornost k ostatním a to i na úkor sebe.

Pro dvojplamen s převažující mužskou složkou (nejčastěji muže) je naopak velkým problémem, objevit v sobě, přiznat si a projevit ženský – jin postoj, objevit v sobě, přiznat si a projevit city, milosrdenství, soucítění a směřovat je i vně sebe, projevit úctu a lásku k ostatním. Je pro ně těžké i ztratit stud za tento ženský projev.

Ženy se svou ženskou intuitivní složkou lépe naslouchají svému vnitřnímu vedení do Jednoty – úplnosti, proto ve sbližování dvojplamenných párů udávají impulsy. Tím, jak mění postoj samy k sobě ve smyslu sebeúcty a sebelásky (projevují mužský postoj), postupně nutí i své dvojplamenné protějšky, aby měnily svůj postoj, projevovaly svoje city vně (ženský postoj). Tento proces je postupný a závisí na tom, jak je žena schopna dozrávat a ukotvovat v sobě i tyto mužské postoje, tzn. projevovat všechny složky jin a jang a uvádět je do rovnováhy. Muž poté postupně v závislosti na změně jejího vyzařování a vibrací mění své vibrace a ukotvuje je v sobě, i on uvádí své složky jin a jang do rovnováhy.

Dvojplamenná žena, která je plně schopna projevit všechny ženské i mužské složky – je úplná, má sama k sobě i vztah maximální sebeúcty a sebelásky. Takováto žena je ochotna a schopna se naplno oddat pouze svému dvojplamennému protějšku, a to až ve chvíli, kdy on je ochoten a schopen plně projevit úctu a lásku vůči ní – je schopen se jí plně oddat. Nic menšího takováto žena ve své sebeúctě a sebelásce není schopná akceptovat.

Dvojplamen s původní převažující ženskou složkou, dokáže svůj protějšek s původní převažující mužskou složkou, přimět k tomu, aby projevil svoji úctu a lásku vně prostřednictvím „ženských“ citů, pouze demonstrací své „mužské“ tvrdosti, síly, neoblomnosti a neústupnosti ze svých hodnot ve smyslu sebeúcty a sebelásky.

Je třeba, aby ženy dospěly k schopnosti směřovat svoji lásku a pozornost i dovnitř sebe a muži dospěli k schopnosti směřovat svoji lásku a pozornost i vně sebe. To znamená, že v obou případech je třeba směřovat a projevovat svoji lásku a pozornost v rovnováze (ve stejné míře) oběma směry, a to vše přirozeně na podtextu naprosté Svobody a svobodné vůle.

Závěrem: Dvojplamenná žena ve své úplnosti je schopna přijmout pouze svého dvojplamenného muže v jeho úplnosti, to platí i obráceně. Spojením těchto úplných bytostí je naplněno a umocněno mystérium úplnosti, vzniká obrovská síla a moc konat a tvořit.

Napsala dne 8.10.2015 Ivana „Geri“ Kutnarová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Červenec 2016
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031