ZDRAVÍ – LÁSKA – JÓGA
Motto týdne:

Dnešní generace je tak zaneprázdněná dokazováním, že ženy můžou dělat všechno, co dělají muži…že ženy tím ztrácí svoji jedinečnost.

Žena nebyla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co umí muž. Byla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co muž neumí.

 

….kéž jsou všechny bytosti této planety šťastny….

 

Nezapomínejte si naplňovat život tím, co máte rádi. Dívejte se na oblíbené filmy, poslouchejte oblíbenou hudbu, noste svetr, který máte nejraději a vařte si svůj nejmilejší čaj. Obklopte se milými věcmi a milujte každou chvilku svého života…

Vědomě probuzené ženy: Kdo jsme, co chceme & potřebujeme od mužů.

“Pokud nejste s vědomou probuzenou ženou, tak budete čelit bláznivé holce s emočními problémy a bude plná vnitřní nejistoty.”

Ráda bych, aby moje zranitelnost zářila skrze tento článek. Není časté, že odložím svoji ochranu a mluvím ze svého srdce a své ženské esence.

Moje mužská část byla dlouho ve vedení. Nedávno jsem si ale uvědomila, jak jsem se díky tomu stala zocelenou a zatvrzelou.

Potkala jsem někoho na krátký okamžik, byla mi ukázána nová perspektiva a probudila se ve mně moje spící ženskost.

Takže tu dneska sedím, připravená změnit chápání, co to znamená být zranitelný. Chci ukázat, že zranitelnost není slabost nebo zbabělost. Vyžaduje obrovskou dávku odvahy a síly.

Co vůbec, sakra, znamená být vědomě probuzenou ženou?

Pro jasnost: termín „vědomě probuzená“ může někoho zmást. “Co to, sakra, znamená, a proč je to tak důležité?”

Řeknu to bez obalu.

“Pokud nejste s vědomou probuzenou ženou, tak budete čelit bláznivé holce s emočními problémy, která bude plná vnitřní nejistoty.”

Vzkaz mužům:

Pokud milujete drama a ženy, které se koupou ve vlastních pochybách, tak tento článek není pro vás, pokud nejste připraveni na změnu.

“Tento článek může ve vás něco spustit. Je to v pořádku. To je vývoj.”

Vzkaz ženám:

Tento článek ve vás také může něco spustit. Být vědomě probuzenou ženou vyžaduje, abyste s těmito spouštěči pracovala. Není to nikoho jiného odpovědnost než vaše. Pokud se zvolíte to nepřijmout, tak přestaňte číst.

“Ale pokud, vážený čtenáři, muži a ženy, chcete růst do většího uvědomění ve vztahu a v životě, usaďte se na dalších deset minut. Budeme se bavit o něčem sakra smysluplném.“

Volba je na vás.

Předtím, než vás vezmu příliš daleko do králičí nory, tak chci, aby bylo jasno: ÚPLNĚ KAŽDÝ má problémy. Muži. Ženy. Ten zásadní rozdíl je v sebe-uvědomění.

sebeuvědomění

Ano, vědomé probuzení znamená sebe-uvědomění.

Bohužel, ať už příčina bylo trauma v dětství, sexuální zneužití, nebo že maminka a tatínek moc neučili o sebe-hodnotě, sebe-respektu, většina žen začíná trochu mimo.

Tvrdá realita je, že všechny ženy musí proplout těmito vodami, dokud se osobně nerozhodnou, jak přesně chtějí vidět samy sebe. Jak se vnímat. Častokrát to bohužel dopadá tak, že to skončí v podvědomé nenávisti sama sebe.

Špatná rozhodnutí. Nezdravé vztahy. Nejistoty. Pochyby. Beznadějnost. Porovnávání.

Podívejte se na webinář: Ženy o mužských mýtech ve vztazích (hosté jsou Alice Kirš a Lucie Kolaříková)

Takto se projevuje sebe-nenávist.

“Když mně bylo 23, tak můj romantický život nabíral na obrátkách. Vybírala jsem si muže, kteří měli ambice a cíle. Druhá strana mince byla, že to byli totální kokoti. Líbili se mi muži, kteří byli vychytrale chytří. Je smutné, že někteří tito hlupáci byli vychytrale chytří jen pro jejich vlastní dobro.”

Pak jsem potkala Adama. Mezi námi to kliklo. Naše rozhovory byly nekonečné. Nebylo téma, kterého bychom se nedotkli. Jaká to byla úleva.

Adam byl vědomě probuzený muž, kterého jsem ve svém životě potkala. Jeho sebe-uvědomění otevřelo můj vlastní svět. Otevřelo tu část, po které jsem toužila celou věčnost.

Musíte si přečíst: 6 věcí, které chce probuzený muž od ženy

Hluboce zasazená zranění začaly vyvstávat. Neměla jsem tušení, jak moc moje minulost zasahuje do mojí přítomnosti.

Naštěstí, jednu věc, co jsem měla správně, bylo moje odmítnutí udělat kompromis mého standardu života. Takže místo abych utekla, jsem se ponořila a prozkoumala a zpracovala věci, které jsem ve svém životě na tak dlouho pohřbila.

Moje touha se probudit byla větší než moje touha zůstat nevědomá. Šla jsem do války se svými démony a udělala jsem svou práci, abych se stala více vědomě probuzeným člověkem.

PŘINES MI BOUŘI TVÉHO SRDCE. ROZZUŘENOU, DIVOKOU A SYROVOU... PŘINES TO VŠECHNO - NEBOJÍ SE TEMNOTY A STÍNŮ.-5 (kopie)

Zvolit si uvědomění bylo brutální. Pravdivé prozkoumání svého bytí a zranitelnosti vyžaduje odvahu, disciplínu a obrovskou sílu. Je těžké to pochopit, dokud se neponoříte do té hromady vlastních sraček, kdy musíte zjistit, co s nimi dělat, dříve než vás udusí.

Ale jakmile si tím projdete… tak nastává svoboda.

Vědomě probuzené ženy nejsou obyčejné ženy

… Vědomě probuzené ženy si volí růst a vlastní evoluci.

Jsme hrdé na svůj osobní růst. Ponoříme se do ohně naší duše, emočních spouštěčů, emočních zranění, vad, chyb nebo bolesti. Nebojíme se terapie nebo koučinku. Nedovolíme, aby strach rozhodoval za nás.

Staráme se o svoje zdraví, svůj postoj, svůj styl a spojení. Vážíme si komunikace. Jsme rozumné (i když jsme nasrané). Připouštíme, že děláme chyby. Jsme ochotné si o věcech promluvit, jakmile se prach usadí.

Jsme nádherné, ale ne dokonalé. Jsme vědomé, ale ne egoistické. Čas od času uklouzneme. Přivlastníme si to, co je naše. Necháme vám to, co je zase vaše. Jsme zdravé a zároveň šílené. Pracujeme a přijímáme naše stíny.

Využijte možnosti koučinku a dostanete 1. hodinu zdarma

My, vědomě probuzené ženy, jsme zralé na vztah. Jsme takové ženy, po kterých muži touží.

Tady je PRAVDA, kterou možná nevíte… Je to pravda pro mnoho dalších žen.

Muži… POTŘEBUJEME VÁS!

Všechny ty řeči “nepotřebujeme vás” je jedna velká zasraná lež.

Problém je, že mnoho z vás je chabých, nespolehlivých, emočně zatvrdlých, a není možné s vámi mít vztah.

Myšlenka, že většina mužů jsou “jeskynní muži” má opodstatnění. A je těžké potřebovat (a chtít) “jeskynního muže”, který nemá žádnou vizi a schopnost komunikovat s námi ženami.

Potřebujeme muže, ne kluky.

Od doby, co vzniklo hnutí za osvobození žen, jsme my, ženy, hlavně chtěly respekt a rovnoprávnost, kterou si zasloužíme. Ženy si dnes teprve začaly plně uvědomovat, jak přehnaně nafouklé mužské ego v naší přítomnosti a historii zlomilo naši ženskost.

Hnutí žen udělalo ženy více mužské. Pokud si ženy chtěly hrát s “velkými kluky”, musely přijmout jejich mužskou hru. Musely jsme se ozbrojit. Obrátily jsme se na mužskou energii kvůli síle, kterou jsme potřebovaly, abychom mohly soutěžit v mužském světě, který nás poznamenal tím, že jsme ztvrdly, zahořkly a staly se agresivními holkami, kterým nezbyla žádná důvěra v mužskou emoční zralost.

Nedokážeme plně ocenit muže.

A drazí muži… jsme už sakra unavené, abychom pořád bojovaly proto, abyste konečně viděli a uznali naši velikost a to, kdo jsme.

Chceme, abyste odložili vaši zaslepenost. Chceme, abyste se začali chovat k ženám způsobem, kterým se chováte k vaší matce, sestrám a dcerám.

Končíme s tímto bojem. Buď to pochopíte, nebo ne.

Takže dnes, v zastoupení ostatních žen, si sundávám svoji zbroj, štíty a boxerské rukavice.

“Už nepotřebujeme takovou ochranu, abychom byly silné. My jsme SILNÉ.”

menstruation101

Nebojíme se cítit. Jsme emočními bytostmi. Může nám být ublíženo a je to okay. Nevyžadujeme, aby muži byli zodpovědní za naše vlastní emoce.

Chceme muže, který dokáže nás celé takové, jaké jsme, zvládnout. Emočně zralého muže, který neuteče, když zahlédne naši přirozenou esenci. 

Vyvinuly jsme se skrze obrovské úsilí a odvahu, abychom čelily bouřlivým a divokým vodám naší emoční krajiny. Jsme sebevědomé a milující. Milujeme v prvé řadě samy sebe.

Musíte si přečíst: 7 uvědomění, jak míra sebelásky ovlivňuje naše vztahy

Nejsme sobecké. Máme svoje hranice. Důvěřujeme naší intuici.

A nemáme čas na emočně zatvrdlé muže.

Jak vnímá vědomě probuzená žena rozdíl mezi mužem a klukem

Není nic víc asexuálního pro vědomě probuzenou ženu než muž, který je stále mizerný ve svých emocích. Takoví muži nejsou muži. To jsou malí kluci.

–>> Podívejte se, jak se stát zralým mužem

A ženy, které si stále hrajete s takovými kluky, mám pro vás zprávu. Můžete si lépe vybrat. Je načase vyžadovat, aby takoví muži povstali a zasvětili se do mužství. Zralého mužství.

Je velký rozdíl mezi MUŽEM, který si hraje se svým dětským duchem, je hravý, milující a vtipný a mužem, který má emoční inteligenci puberťáka.

3 znamení, že muž stále chodí na nočníček se svými emocemi

1. Nikdy neprozkoumal svůj emoční svět nebo neudělal žádnou práci na svém vnitřním světě. Neprošel si rozsáhlou terapií nebo osobním a emočním koučinkem.

2. Nepřijal se takový, jaký je. Očekává, že ostatní budou řešit jeho emoční vzorce a nevyřešená dětská zranění nebo nefunkční rodinné vzorce.

3. Je nejistý a projektuje svůj strach a emoční zranění do tebe, snaží se to otočit, že to jsou tvoje vlastní problémy.

Emočně zamrzlí muži jsou epidemií naší kultury. Spousta těchto emočně zamrzlých kluků má úžasnou osobnost. Skutečný problém je, že nečelí svým emocím a nepracují s nimi.

Musíte si přečíst: Jak vám vaše emoce mohou zničit vztah, ale i život

Všechny ženy byly s takovými druhy mužů, dokud nezmoudřely.

Mnoho žen je hladových po spojení s mužem, proto si začaly vytvářet výmluvy. Zůstávají v dlouholetých vztazích, i když tato VAROVNÁ ZNAMENÍ na ně blikala celou dobu.

Dámy! Přestaňte se zamilovávat do mužova potenciálu. Příliš mnoho žen má záměr být jako muži. Obětují hlubokou emocionální intimitu, vyberou si dobře vypadajícího muže a žhavý sex, a pak si stěžují, když vztah nefunguje.

Pokud má muž velká emocionální traumata (jaká jsem zmínila), budete si hrát na maminku a budete žít s velkou bolestí hlavy, dokud nebude ochoten zpracovat svoje sračky bez toho, abyste ho do toho pořád přemlouvala. Tato touha musí vyjít z něho, ne od vás.

Je načase vybrat si muže, který si cení růstu. Nebudeme dále žít v jednostranných vztazích. Takové nás poznamenají a jsme pak zahořklé, mrzuté a nenaplněné.

Takovou cestou jsme se již mnohokrát vydaly. Nechceme další takové zklamání. Toužíme po někom, kdo povstane.

Chceme muže, kteří nás budou vyzývat k růstu.

Je to volba, kterou musíme dělat denně. Je děsivá. Musíme se jí postavit. Můžeme si zvolit strach – nebo si můžeme zvolit život, po kterém dychtíme a toužíme prožívat… Nežádáme o dokonalost, ale naše standardy zůstávají vysoké.

 

Podívejte se na webinář: Ženy o mužských mýtech ve vztazích (hosté jsou Alice Kirš a Lucie Kolaříková)

 

 

Kelly Merceau

Přeloženo z článku Sexy consciously awake women: who we are, what we want and need from men

Napsala Kelly Merceau, přeložil Jiří Majkus (spoluzakladatel portálu www.HarmonickyVztah.cz)

Článek je možné v nekomerční podobě šířit dál v nezměněné podobě včetně této poznámky a odkazem www.HarmonickyVztah.cz a všemi dalšími odkazy uvedenými v tomto článku.

Kelly Mercau

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: http://mytinysecrets.com/sexy-consciously-awake-women-who-we-are-what-we-want-need-from-men

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Červen 2016
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930