ZDRAVÍ – LÁSKA – JÓGA
Motto týdne:

Dnešní generace je tak zaneprázdněná dokazováním, že ženy můžou dělat všechno, co dělají muži…že ženy tím ztrácí svoji jedinečnost.

Žena nebyla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co umí muž. Byla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co muž neumí.

 

….kéž jsou všechny bytosti této planety šťastny….

 

Nezapomínejte si naplňovat život tím, co máte rádi. Dívejte se na oblíbené filmy, poslouchejte oblíbenou hudbu, noste svetr, který máte nejraději a vařte si svůj nejmilejší čaj. Obklopte se milými věcmi a milujte každou chvilku svého života…

Pokud se rozhodnete milovat probuzenou ženu…

„Pokud si zvolíte vstoupit do aury a těla ženy jejíž spirituální ohně planou, přijímáte že potřebujete jistý stupeň nebezpečí a riskování abyste rostli.

Pokud jednou začnete milovat ženu této přirozenosti, musíte přijmout totální zodpovědnost za životní změny které budou následovat.

Váš život nebude stále ospale pohodlný. Váš život vám nedovolí zůstat uvíznutí ve starých kolejích a stagnujících rutinách. Váš život dostane radikálně novou příchuť a vůni. Budete zažehnutí přítomností Divoké Ženskosti a to začne vysílat elektrické šoky spirituálního Světla skrze váš celý čakerní systém, nalaďující vás na Volání Božství.

Volba být sexuálně a romanticky intimní s probuzenou ženou vyžaduje mužskou odvahu kráčet nebojácně do Neznáma. Ale budete sklízet odměny nad vaše mentální chápání.

Vezme vás do neobjevených světů mystérií a kouzel.

Povede vás okouzlená a napůl opitá láskou do divokých lesů smyslné extáze a zázraku.

Ukáže vám posvátná nebesa naplněná hořícími hvězdami, že začnete pochybovat, zda stále žijete na stejné planetě na které jste se narodili.

Zlomí vás a roztrhá vás tak, že vaše divoké vášnivé srdce vás přivede touhou napůl k šílenství. Budete ji chtít pohltit a prostoupit jí na každé úrovni tak jak vaše Mužská Esence může pohltit a prostoupit svět – osvěcujíce Vesmír vaší oddanou Láskou.

Uvidí vás tak, jak jste nikdy předtím nebyli viděni.

Bude vám důvěřovat.

Bude vás uznávat.

Bude uznávat vaše snahy udělat ji šťastnou.

Bude oceňovat vše dobré co děláte a vše dobré, čím jste.

Neuteče od vaší temnoty, protože vaše temnota ji neděsí.

Přivede vás polibky, pohlazením a láskou zpět do Života. Bude mluvit slovy, kterým vaše Duše rozumí. Nebude vás trestat za vaše chyby.

Je to obrovský risk milovat probuzenou ženu, protože najednou neexistuje místo kam se schovat. Vidí všechno, proto vás může milovat s hloubkou a přítomností po které vaše srdce a tělo tak těžce prahne, tak dlouho, tak intenzivně… že pochybujete zda jste vůbec byli živí po celou tu dobu, co byla pryč.

Milovat takovouto ženu je rozhodnutí které uděláte abyste začali žít nadšeně s vaší Duší v plamenech.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Červen 2016
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930