ZDRAVÍ – LÁSKA – JÓGA
Motto týdne:

Dnešní generace je tak zaneprázdněná dokazováním, že ženy můžou dělat všechno, co dělají muži…že ženy tím ztrácí svoji jedinečnost.

Žena nebyla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co umí muž. Byla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co muž neumí.

 

….kéž jsou všechny bytosti této planety šťastny….

 

Nezapomínejte si naplňovat život tím, co máte rádi. Dívejte se na oblíbené filmy, poslouchejte oblíbenou hudbu, noste svetr, který máte nejraději a vařte si svůj nejmilejší čaj. Obklopte se milými věcmi a milujte každou chvilku svého života…

HLAS INTUICE

10918991_803079953097251_6308495060866723574_n.jpg

 

 

„Tvá intuice má vždy na 100% pravdu, ale bude nějaký čas trvat, než se ji naučíš bezpečně rozpoznávat. Jsi-li ochoten podstoupit riziko a dělat to, co si myslíš, že slyšíš, jsi-li ochoten dělat omyly, budeš se učit rychle, zejména když budeš pozorovat, co se ti daří a co ne. Pokud se budeš ze strachu před chybami brzdit, můžeš si zničit celý život.
Často je velmi obtížné rozeznat hlas intuice od jiných hlasů, které v tobě mluví: hlas našeho svědomí, hlasy našich starých programů a věřících systémů, mínění ostatních, strachy, pochybnosti, racionálně myslící vzory a ideální obrazy.
Důležitý moment procesu poslouchat a následovat svou intuici je pravidelně se „dívat dovnitř“. Věnuj alespoň 2x denně několik minut na to, aby ses uvolnil a poslouchal své „břišní pocity“. Kultivuj si svůj zvyk mluvit se svým Nitrem. Požádej ho o pomoc a o vedení, kdykoliv to budeš potřebovat, a nacvičuj si rozeznávání odpovědí, které mohou přijít v různých formách: slovech, obrazech, pocitech, prostřednictvím nějaké knihy, která se ti dostane do ruky, nebo přes učitele, přítele, přítelkyni, kteří ti najednou řeknou přesně to, co potřebuješ. Tvé tělo ti může být velmi dobrým pomocníkem při následování vnitřního hlasu. Když máš nějakou bolest nebo se necítíš dobře, skoro pokaždé to znamená, že jsi ignoroval své pocity. Všechny fyzické obtíže používej jako signál, že máš jít do svého nitra a zeptat se, čeho si máš být vědom.
Když se budeš učit poslouchat intuici, odnauč se dělat rozhodnutí hlavou. Žij od jedné minuty k druhé na základě svých pocitů. Tak budeš sám od sebe veden správným směrem. Pak přijdou rozhodnutí přirozeně, sama od sebe, již se nebudeš muset snažit dělat velká rozhodnutí pro budoucnost. Zaměříš-li se výhradně na následování energie dané chvíle, zpozoruješ, že se vše stane ve správný okamžik.“

 Shakti Gawain, Život ve světle

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Květen 2016
Po Út St Čt So Ne
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031