ZDRAVÍ – LÁSKA – JÓGA
Motto týdne:

Dnešní generace je tak zaneprázdněná dokazováním, že ženy můžou dělat všechno, co dělají muži…že ženy tím ztrácí svoji jedinečnost.

Žena nebyla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co umí muž. Byla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co muž neumí.

 

….kéž jsou všechny bytosti této planety šťastny….

 

Nezapomínejte si naplňovat život tím, co máte rádi. Dívejte se na oblíbené filmy, poslouchejte oblíbenou hudbu, noste svetr, který máte nejraději a vařte si svůj nejmilejší čaj. Obklopte se milými věcmi a milujte každou chvilku svého života…

ÚPLNĚK A ATLANTIDA

Dnešní úplněk aktivuje a je spouštěcím momentem vašich životů v Atlantidě.
Duše, které hrály důležitou roli ve vašich životech v Atlantidě se v této době plně ocitnou ve vašem vědomí.
Mnoho lidí kteří byli v Atlantidě, v sobě nesou hluboké pocity ztráty a odcizení ve spojitosti s jejich spirituálními dary. Když Atlantida padla, komunity byly široce rozptýleny a ve vztazích došlo k velkým prasklinám doslova přes noc.
Mohli jste být odloučeni od lidí, kteří měli v Atlantidě hluboký vliv na váš život a toto odloučení Duše zasahuje velmi hluboko.
Úplněk je velmi citlivý bod každého měsíce. Jeho vliv může strhnout stěny, které držely emoce a přivést na povrch, co bublalo uvnitř.
Tento úplněk přináší stimulující moment pro minulé životy ve vysoce spirituálně vyspělé civilizaci Atlantidy. V Atlantidě jste nejpravděpodobněji měli důležité role jako intuitivní, telepatičtí, energetičtí a strážící božskou moudrost a vědění.
Co jste tenkrát věděli se nyní navrací do vašeho vědomí, vašich buněk a vašich energetických těl.
Tento úplněk aktivuje a je spouštěcím momentem vašich životů v Atlantidě.
Duše, které hrály důležitou roli ve vašich životech v Atlantidě se v této době plně ocitnou ve vašem vědomí.
Mnoho lidí kteří byli v Atlantidě, v sobě nesou hluboké pocity ztráty a odcizení ve spojitosti s jejich spirituálními dary. Když Atlantida padla, komunity byly široce rozptýleny a ve vztazích došlo k velkým prasklinám doslova přes noc.
Mohli jste být odloučeni od lidí, kteří měli v Atlantidě hluboký vliv na váš život a toto odloučení Duše zasahuje velmi hluboko.
Většina lidí kteří prochází nyní spirituálním probouzením musí přivést zpět posvátné uvědomění a funkci svých Atlantských „otisků“ nebo-li „energetických chrámů“. To znamená, že v tomto životě jste zavázáni k znovu-probuzení spirituálních schopností a vědění, které jste vlastnili během životů tam.
Může se jednat o dlouhý proces, protože je toho mnoho co je třeba znovu-manifestovat. Také se může objevit hodně strachu ve vztahu k re-aktivaci Atlantských kódů.
Můžete také cítit vztek, hluboký smutek, ztrátu, odcizení a stísněnost. To může být také spojeno se vztahem k duchovnímu dvojčeti nebo vztahu lásky sjednocené duše. Mnoho z vás sdílelo svůj život v Atlantidě se svým duchovním dvojčetem. Během této doby byla vesmírná energie na Zemi extrémně vysoká a čistá. Byli jste velmi spjatí se svým dvojčetem a schopni výměny spirituálních zpráv s velkou jednoduchostí. Vaše srdeční centra fungovala na úplně jiném stupni vibrace. Měli jste schopnost pozvednout a navýšit globální energetické pole jednoduše svým záměrem propojeným s vaším duchovním dvojčetem v myšlence.
Vy a vaše duchovní dvojče jste byli v Atlantidě velmi mocní.
Vy jste byli velmi mocní.
Pocit ztráty, stísněnosti a odloučení v období kolem tohoto úplňku jsou symptomy vibrací nové doby, které vám pomáhají vypořádat se s temnotou tisíců let odloučení od čisté, Zlaté Atlantské energie.
Přinášíte tyto zlaté chrámy Atlantidy zpět na zemi. Je doporučováno abyste použili své hluboké síly vnitřního vědění, telepatie a intuitivní moudrosti a energetického léčení k práci na sobě a jakýchkoliv emočních ranách, které se objeví.
Pokud cítíte spojení se svým duchovním dvojčetem nebo jinými členy vašeho „Atlantského kmene“ ( s největší pravděpodobností jste s těmito dušemi byli také v Egyptě, Sumeru, Mezopotámii, u Mayů a dalších takto spirituálně vyvinutých civilizacích) – nalaďte se na ně na vyšší frekvenci a vyjádřete své pocity.
Nedovolte aby vaše mysl a ego byli chyceni v lineárním čase nebo omezeném myšlení. Nezáleží na tom, jak 3D nyní vypadá. V tento moment je důležité, abyste důvěřovali svému spirituálnímu vědění a síle.
Máte Atlantskou Moc a ta vychází skrze vaše Světelná Těla ve velké rychlosti. Opět vzestupujete do této pravdivé formy božského spojení.
Pro vaše srdce, tělo a duši bylo nesnesitelně bolestivé projít Pádem Atlantidy. V té době jste ztratili velmi mnoho a to se velmi pravděpodobně opakovalo a zrcadlilo v dalších životech potom.
V tomto bodě obratu se Země začala pomalu propadat do strachu a temnoty. Pomalu se energie stávala hutnější, tužší a přeplněná na strachu založenými myšlenkovými formami. Vědomí Bohyně si zde užívalo období oslav, ale potom bylo také obratem a velmi bolestivě odstraněno.
Vše toto a mnohem více se vám nyní může odhalovat. Hlubokým účelem tohoto procesu je léčení.
Pokud se vám stýská po něčem, někom, nějakém místě nebo pocitu – pak se podívejte dovnitř a uvědomte si, že toto je nejpravděpodobněji spojeno s životy v Atlantidě.
Můžete prožívat zvýšené symptomy vzestupu ( když se Božská Světelná Těla aktivují a přináší hlubokou moudrost vaší spirituální bytosti) jako úzkosti, náhlé emoce, rozšířené stavy vědomí, třes fyzického těla, nevolnost, bolesti hlavy, nespavost, vyčerpanost a další. Můžete mít nepřekonatelnou potřebu ticha, míru, odpočinku, modlitby či meditace.
Tato modlitba může být použita jako očistný a urychlující nástroj:
„Drazí Strážci mé Atlantské Moudrosti a Chrámu,
Archanděli Michaeli a všechny legiony Andělů. Bohyně, daleko široko, které nesete opravdový otisk Matky Země ve svých Srdcích. Všichni Vzestoupení Mistři a Avataři, kteří nyní přicházíte mi pomoci v nejvyšším záměru.
Přeji si vzestoupit do svého nejvyššího otisku božské lásky v tomto životě.
Přeji si vyléčit, přeměnit a rozpustit všechnu pradávnou karmu související s Pádem Atlantidy.
Přeji si odstranit všechny a veškeré bloky znovu-obměňující mé Atlantské Světelné Kódy.
Přeji si, aby mé emoční bolesti a utrpení související s odloučením a ztrátou kterou jsem zakusil/a po Atlantidě a v následujících spirituálních civilizacích ve kterých jsem sloužil/a, byly vyléčeny.
Přeji si komunikovat a hluboce se vyléčit na všech úrovních času a prostoru se svým Atlantským Kmenem, zahrnujíce mé Duchovní Dvojče.
Přeji si pozvednout svůj celý život na vibraci mé Atlantské Duše a pomáhat Zdroji s rekalibrací Zemské Světelné Mřížky.
Přeji si vyčistit veškerou bolest minulosti a temnoty související s Pádem Atlantidy společně s tím, co to udělalo s frekvencí mé Duše.
Nyní znovu-obměňuji veškerou podstatu Zlatého Atlantského Světla do své Bytosti.
A Tak To Je.“
http://slunecnabrana.blogspot.cz/…/do-temneho-chramu-kali.h…
Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Květen 2016
Po Út St Čt So Ne
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031