ZDRAVÍ – LÁSKA – JÓGA
Motto týdne:

Dnešní generace je tak zaneprázdněná dokazováním, že ženy můžou dělat všechno, co dělají muži…že ženy tím ztrácí svoji jedinečnost.

Žena nebyla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co umí muž. Byla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co muž neumí.

 

….kéž jsou všechny bytosti této planety šťastny….

 

Nezapomínejte si naplňovat život tím, co máte rádi. Dívejte se na oblíbené filmy, poslouchejte oblíbenou hudbu, noste svetr, který máte nejraději a vařte si svůj nejmilejší čaj. Obklopte se milými věcmi a milujte každou chvilku svého života…

Co se v posledních dnech děje?

Tato očista neskončí v jednom okamžiku, ale můžete čekat, že bude pokračovat celý tento i následující rok a roky budoucí.

Pokud Vám někdo slibuje, že vše bude pro Vás jednoduché, nevěřte mu. Vy si musíte projít dnem svých rezerv, abyste zjistili, kde je to skutečné dno a s čím máte pracovat. Kdo vydrží a pochopí tato cvičení, která dostáváte každý den a každý jiným způsobem, tak ten zvítězí tím, že navýšení jeho vibrace bude moci probíhat na tělesné úrovni.

Pokud si myslíte, že je vše pouze výmysl, je to Vaše právo a není třeba si cokoli uvědomovat či cokoli ve svém životě měnit. To je pravá svobodná vůle. Pochopte, proč se Vám věci dějí a přijměte je s láskou a pokorou, čímž prokážete posun svého vědomí.

Krásné dny a hlavu vzhůru!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Květen 2016
Po Út St Čt So Ne
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031