ZDRAVÍ – LÁSKA – JÓGA
Motto týdne:

Dnešní generace je tak zaneprázdněná dokazováním, že ženy můžou dělat všechno, co dělají muži…že ženy tím ztrácí svoji jedinečnost.

Žena nebyla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co umí muž. Byla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co muž neumí.

 

….kéž jsou všechny bytosti této planety šťastny….

 

Nezapomínejte si naplňovat život tím, co máte rádi. Dívejte se na oblíbené filmy, poslouchejte oblíbenou hudbu, noste svetr, který máte nejraději a vařte si svůj nejmilejší čaj. Obklopte se milými věcmi a milujte každou chvilku svého života…

PROČ ODUŠEVNĚLÝ ČLOVĚK NEMŮŽE NAJÍT PROTĚJŠEK…

891995_779573595416327_1851664419868761499_o.jpg

 

 

Čím je člověk oduševnělejší, tím je pro něj těžší najít někoho, kdo s ním chce být ve vztahu. Může absolvovat spoustu schůzek, ale v určitém bodě pro něj nebude možné vztah posunout dále, hlavně kvůli hloubce smýšlení protějšku. Ne každý je dost silný na to, aby zvládl žít s oduševnělým partnerem. Zde jsou důvody.

 

POKLÁDÁ HLUBOKÉ OTÁZKY

Bude zkoumat život partnera/partnerky do hloubky a ptát se na otázky, na něž možná nebude připraven odpovídat. Možná už na prvním rande půjde hlouběji a položí osobní a filozofické otázky – mělká konverzace takového člověka nebaví.

JE UPŘÍMNÝ

Někdy až příliš upřímný – často zcela přímočarý. Oduševnělý člověk bere svou integritu vážně a jedna z věcí, ve kterou věří, je upřímnost. Pokud se jej na cokoliv zeptáte, řekne vám pravdu a totéž očekává od vás.

VÍ, CO CHCE

Nebo koho chce. Okamžitě ví, jestli se mu/jí líbíte a nepotřebuje se dále scházet nebo zkoušet další možnosti, aby se ujistil(a) o svých pocitech. Jejich srdce bije pouze pro malou hrstku lidí a ty pozná okamžitě.

CHCE HLUBOKÝ VZTAH

Chce dlouhé konverzace o životě, chce poslouchat příběhy z minulosti partnera/partnerky, chce porozumět vaší bolesti a chce váš život obohatit. Chce skutečný vztah, který není jen o zábavě a výše zmíněné plytké konverzaci.

NEBOJÍ SE INTIMITY

Nebojí se riskovat, že bude v průběhu sbližování raněn(a). Ví, že nepřijde o svou svobodu a nestane se tím zranitelnější. Oduševnělost a intimita kráčejí ruku v ruce a bude si vždy vážit krásy intimity ve vztahu, že některé věci zůstanou jen čistě mezi vámi a nebudete to sdílet se svými kamarády či kamarádkami.

VIDÍ SKRZE A DO VÁS

Vidí, kým skutečně jste, co je ve vás uvnitř a co vás činí zranitelným. Pokud z vás něco pozná nebo vyčte, řekne vám to. I kdyby vám to mělo být nepříjemné, chce, abyste věděl(a), že vám rozumí, a že si před ní(m) nemusíte na nic hrát.

JE INTENZIVNÍ

Může vás trochu zastrašovat, protože vše prožívá velmi intenzívně. Emoce těchto lidí jsou intenzívní a stejně tak i jejich myšlenky. Nikdy nebudou lhostejní k věcem, na kterých jim záleží. Ne každý je dost silný na to, aby tuto intenzivnost a hluboké smýšlení zvládl.​

ODUŠEVNĚLÁ ŽENA UMÍ MILOVAT JEN HLUBOCE

POKUD MUŽ NEBUDE TAKOVOU ŽENU MILOVAT HLUBOCE, PROSTĚ JEDNODUŠE ODEJDE. NEVÍ, JAK POUZE NEFORMÁLNĚ CHODIT NEBO BÝT KAMARÁDKA S NĚKÝM, KOHO SKUTEČNĚ MILUJE. ODUŠEVNĚLÁ ŽENA VELMI RYCHLE POZNÁ, KDYŽ JÍ NĚKDO NEMŮŽE VYJÍT VSTŘÍC A POMALU SE ODPOJÍ OD KOHOKOLI, KDO JÍ NENÍ SCHOPNÝ DÁT TAK HLUBOKOU LÁSKU, JAKOU HLEDÁ.

ODUŠEVNĚLÝ MUŽ NA VÁS NEPOČKÁ KVŮLI VAŠEMU VÁHÁNÍ

NEBUDE ČEKAT, AŽ SI TO JEHO PARTNERKA VYJASNÍ, A SLEDOVAT JEJÍ VÁHÁNÍ, KDYŽ NEVÍ, PRO JAKÉHO MUŽE SE ROZHODNOUT. JE SILNÝ A VÁŠNIVÝ. NEBUDE TAK PLÝTVAT EMOCEMI KVŮLI NĚKOMU, KDO NEDOCENÍ JEJICH HLOUBKU. JELIKOŽ HLEDÁ ZVLÁŠTNÍ DRUH LÁSKY, PLNOU ODDANOSTI A VĚRNOSTI, COŽ SE MU NEMUSÍ PODAŘIT, PROTO SE HLUBOKOMYSLNÝ MUŽ NEBOJÍ ZŮSTAT SÁM.

 

ZDROJ: http://www.energiezivota.com/skryte-moudrosti/607-proc-odusevnely-clovek-nemuze-najit-protejsek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Květen 2016
Po Út St Čt So Ne
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat