ZDRAVÍ – LÁSKA – JÓGA
Motto týdne:

Dnešní generace je tak zaneprázdněná dokazováním, že ženy můžou dělat všechno, co dělají muži…že ženy tím ztrácí svoji jedinečnost.

Žena nebyla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co umí muž. Byla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co muž neumí.

 

….kéž jsou všechny bytosti této planety šťastny….

 

Nezapomínejte si naplňovat život tím, co máte rádi. Dívejte se na oblíbené filmy, poslouchejte oblíbenou hudbu, noste svetr, který máte nejraději a vařte si svůj nejmilejší čaj. Obklopte se milými věcmi a milujte každou chvilku svého života…

Když Duše muž a Duše žena jedno jsou…

Už delší dobu na mě moje duše jemně ťuká, abych otevřela jedno z nejchoulostivějších témat vůbec – MILOVÁNÍ…
Jaké to je, když se ženský a mužský princip vědomě spojí v JEDNOTU.
Jaké to je, vnímat toto spojení pravdivě, napojení na Zdroj a prožívající SVOBODU DUCHA.
Zapomněli jsme, jak nádherné je milování s probuzeným vědomím.
Kdo si vzpomene a znovu to prožije, netouží už po ničem jiném, než po vědomém milování dvou milujících se duší.
Je to o hlubokém, niterném propojení, kde se jeden ve druhém nebojí ztratit, aby se v obrozené formě znovu nalezl.
Je to o vášni k životu, o čisté vášni kosmického ohně, který je tvůrčí silou v nás a už věky spí, protože byl nahrazen povrchním chtíčem a došlo k odpojení od prvotního Zdroje.
Není nic krásnějšího a pravdivějšího, než nechat skrze dvě milující bytosti tento kosmický oheň proudit a vychutnávat slast ze zániku a znovuzrození zároveň. Dvě milující bytosti se při Bohem požehnaném aktu lásky napijí z poháru nesmrtelnosti a to doslova.
Obávaná a tolik diskutovaná Kundalini síla se promění v amritu – ambrozii, esenci nesmrtelnosti…Čistou zdrojovou energii, která vše transformuje a oživuje do mnohem dokonalejší podoby.
Ovšem to se může stát jen pokud mezi mužským a ženským principem je pravá láska a dokonalá rovnováha a naprostá čistota v myšlení, cítění i konání a především vzájemné odpuštění na celé linii času je nezbytné. To je ta CELISTVOST.
A pokud jsou oba ve svém středu tzn., že vše mají v sobě vyrovnané, všechna těla i čakry zharmonizované, vyvážené energie všech živlů a plné propojení s nimi vědomě zažívají.
Dvě celistvé, dokonale sjednocené bytosti se milují a Bůh sám je v nich přítomen skrze proudící zdrojovou esenci – energii krystalické lásky.
Takto popsané to vypadá složitě, ale já osobně jsem o těchto věcech nic „nevěděla“ a přesto jsem to prožila. Dokonce opakovaně v rozmezí těch 30 let, co jsem probuzená.
Jak je to možné?
Milovala jsem. Nesobecky, čistě, celým svým srdcem jsem v druhém člověku i sama v sobě milovala KRISTA. A věřila v milost sjednocení se Stvořitelem, s Boží Jiskrou.Od prožitku Kosmického vědomí jsem zůstala v srdci, kde cítím nepřetržitě ten plamen, věčný oheň života. Velmi dobře to vnímám, opravdu cítím teplo a slastný pocit z propojení.
A bylo mi dáno zažít, plně pocítit a vnímat každou buňkou svého těla pravou LÁSKU skrze dokonalý akt dvou spřízněných duší – muže a ženy.
Můj Duch mě požádal už před lety, ještě za totality, abych o tom otevřeně mluvila, sdílela to s ostatními. Pokoušela jsem se o to už mnohokrát. Jak ale sdílet pravdy tak hluboce ponořené v zapomnění, když ve hmotných milostných vztazích je většina zúčastněných naprosto pohřbená, ztracená a tvrdě spí? A mnozí jsou tak krutě zranění a zhrzení, že i spolehlivé terapie selhávají?
Doporučuji obklady z lásky a odpuštění 24 hodin denně až do vyléčení:-)
U mě se osvědčil způsob ne já, ale Bůh ve mně, jedině LÁSKA sama je toho schopná, vyléčit věky nevyléčitelné!
A tak jsem nechala Lásku, aby mě ona sama vyléčila, zharmonizovala a vykonala, co je třeba, abych opět mohla MILOVAT.
Pro povzbuzení popíšu, co jsem zažila v napojení na Zdroj, když se dvě duše milují.
Zřela jsem nádhernou, životem pulzující louku v čisté přírodě na svobodné Zemi. Cítím i teď ten čistý vzduch a tu jemnou vůni jarní louky . Šla jsem plná radosti naproti milovanému muži. Objali jsme se a oba nazí jsme si s chutí lehli vedle sebe do trávy a chvíli pozorovali modré nebe a naciťovali plně sebe navzájem. Drželi jsme se za ruce a vnímali všemi smysly i skrze intuici a buněčnou strukturu celistvost té situace. Láska nám proudila žilami. Život sám se nás dotýkal a my ho cítili, plně prožívali, vnímali a přijímali celou bytostí. Jako jeden jsme pociťovali pulzující Život všude kolem.
A jak jsme tak dětsky čistí a odevzdaní tomu proudu života naslouchali svým srdcím, uslyšeli jsme tu hudbu sfér.Vše vydává svůj jedinečný tón, každý tvoreček i Matka Gaya.
A také pohyb, rytmické vlnění, jako v oceánu…
A tak jsme se vlnili a zněli se vším kolem v naprosté jednotě a harmonii. Vnímali jsme každé stéblo trávy, šum nedalekého lesa, každého broučka, motýla, ještěrku, myšku vše živé všude kolem nás s námi prožívalo ten proud čisté lásky. Květy se začaly víc otevírat , hmyz bzučel hlasitěji a vše začalo jakoby tančit ve vlně čisté, přesto smyslné lásky a vše ožívalo, tou čistou, rozkoš vyvolávající láskou. Srdce Země nádherně a do taktu tepalo a my jsme začali cítit velké vzrušení…
A to vzrušení s námi prožívalo vše kolem, vše prožívalo tu naši velkou, čistou lásku, dvou duší, které splývali v JEDNO SE VŠÍM.
A začali jsme se něžně milovat v souzvuku a s účastí toho všeho života kolem nás, pod námi i nad námi a v nás samých …
Slunce nám předávalo polibky svými hřejivými paprsky, vítr jemně čechral rozcuchané vlasy a hladil nás po tělech a vše to umocňovalo sílu lásky, která začala nabírat obrátky a dvě srdce, dva plameny se spojily v jeden jiskřivý světelný sloup tvůrčího ohně…
Tady pro nedostatek slov můj příspěvek končí.
To je asi popis ráje a ten muž je fyzický člověk a toto jsme zažili společně, ve stejnou chvíli, několik kilometrů vzdálení od sebe, jen na jiné paralelní úrovni.
Osobně neslavím svátek zamilovaných, ale ctím a oslavuji pravou lásku ve svém srdci a všech milujících srdcích. A toto sdílení je pro vás, kdo milujete. Dárek od srdce k srdci všem milujícím a milovaným.

Mým záměrem je sdílet pravdu svého srdce, které poznalo, co je pravá láska se všemi, kdo o to stojí. Koho to potěší a povzbudí, protože společný záměr vzestupujících do JEDNOTY je návrat do ráje, odkud jsme všichni klesli do duality hrubé hmoty a zapomnění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Únor 2016
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29