ZDRAVÍ – LÁSKA – JÓGA
Motto týdne:

Dnešní generace je tak zaneprázdněná dokazováním, že ženy můžou dělat všechno, co dělají muži…že ženy tím ztrácí svoji jedinečnost.

Žena nebyla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co umí muž. Byla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co muž neumí.

 

….kéž jsou všechny bytosti této planety šťastny….

 

Nezapomínejte si naplňovat život tím, co máte rádi. Dívejte se na oblíbené filmy, poslouchejte oblíbenou hudbu, noste svetr, který máte nejraději a vařte si svůj nejmilejší čaj. Obklopte se milými věcmi a milujte každou chvilku svého života…

Co od vztahů očekávat…

Máte moc mít s druhými takové vztahy, po jakých toužíte. Nemůžete se však dopracovat k lepší nebo úplně jiné situaci tak, že věnujete pozornost situaci současné. Vesmír a všichni fyzičtí i nefyzičtí hráči v něm reagují na vaše vibrace, přičemž nerozlišují mezi vibracemi, jež vysíláte, když něco pozorujete, a když si něco představujete. Pokud si budete představovat život, jaký chcete mít, všechny potřebné prvky se spojí. A co víc, všechny tyto spojené prvky budou spolupracovat. Tak velí zákon.

Máte moc mít s druhými takové vztahy, které jsou v souladu se svobodou, růstem a radostí, protože každý člověk má pro to potenciál. Každý člověk má potenciál být maximálně chápající – nebo takový nebýt. Být velmi příjemný – nebo takový nebýt. Být mimořádně svobodomyslný – nebo takový nebýt. Být nesmírně pozitivní – nebo být negativní. S jinými lidmi zažíváte to, co v nich vyvoláváte.

odraz-flower
Stalo se vám někdy, že jste se k někomu chovali tak, jak jste vůbec neměli v úmyslu? Najednou to z vás prostě vytrysklo. To proto, že jste podlehli vlivu očekávání druhé osoby. Nebo nevšimli jste si, že děti se chovají v přítomnosti různých dospělých velmi odlišně? U někoho jsou milé a lze se s nimi domluvit, ale u druhého jsou protivné a neposlušné. V tom případě jste také svědky toho, jakou moc má očekávání.Když se naučíte být stále v souladu s vaší širší perspektivou, napojíte se na energii, z které vznikají světy, a budete mít radost z pozitivní odezvy lidí ve vašem okolí. Přestaňte obviňovat druhé a raději si přiznejte, že vy sami si přitahujete to, co zažíváte. Toto poznání přináší skutečnou svobodu.Když dbáte o vztah mezi vaší fyzickou podstatou a širší perspektivou vaší vnitřní bytosti, když se naučíte přemýšlet tak, abyste měli dobré pocity a byli v souladu se Zdrojem, s tím, kým skutečně jste, když se naučíte mít se rádi – potom se nikomu nepodaří zastavit váš proud blahobytu. Buď vás budou mít také rádi, anebo zmizí z vašeho života.

z knihy Klíč ke všem vztahům, Esther a Jerry Hicks

Zdroj: http://andelskydenik.blogspot.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Listopad 2015
Po Út St Čt So Ne
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30