ZDRAVÍ – LÁSKA – JÓGA
Motto týdne:

...."Zralý muž si užívá, když je jeho žena svá. MÁ TAK CHUŤ JI ZASE LOVIT.
Zralá žena si zase užívá, když má její muž vizi, za kterou si pevně stojí. Díky tomu má CHUŤ HO ZASE SVÁDĚT..."

....kéž jsou všechny bytosti této planety šťastny....

Nezapomínejte naplňovat si život tím, čím máte rádi. Dívejte se na oblíbené filmy, poslouchejte oblíbenou hudbu, noste svetr, který máte nejraději a vařte si svůj nejmilejší čaj. Obklopte se milými věcmi a milujte každou chvilku svého života...

Zatmění měsíce 28.9. 2015

Zatmění Měsíce 28. 9. 2015 dělá ze září velmi vlivný měsíc. Vidíme nyní stále kolem sebe velký boj negativních a pozitivních sil v našich životech i realitě. Energie tohoto měsíce nás vyzývá, abychom byli velmi pozorní a každý poznáme sám pak smysl tohoto zatmění a hlavně si uvědomili, jak bude potřebné spojit úsilí většího a většího množství lidí, kteří jsou ochotni dělat pro pozitivní věci v naší realitě a ne bojovat proti ní a držet se starých zamrzlých ideologií.

Tento 36ti letý cyklus začal v roce 1989 a bude zakončen kvadraturou Saturna a Pluta. Budeme silně pociťovat rozdíly mezi pravdou a lži, jež nám do hlav vkládají dnešní mainstrémová média. Bude sdělována veřejnými prostředky úplně jiná realita, než jaká opravdu existuje. Někteří, jež se drží starého žití, využívání druhých ve svůj prospěch budou najednou pociťovat oddělenost a naopak ti ostatní se budou sjednocovat a pociťovat jednotu i s Univerzem. Naše poznání i přesvědčení se u mnohých bude dostávat pod velký tlak a nebudou chtít změnit svoje pohledy, tak jako naši politici, kteří pro své výhody nechtějí měnit své veřejné postavení i názory a to jen proto, protože si uvědomují, že tímto jejich přístupem jen ničí svůj lid a jejich „práce“ není ničím.
Mnoho ikon uznávaných lidmi za pomoci mainstrému se zhroutí a budou poraženi a tím v našem vědomí si začneme uvědomovat nám sdělovanou lež a pravdu, tím začneme probouzet svá srdce a touhu po spojení v pravdě s ostatními. Bude to cesta našeho sebepoznávání i jako národa a kam vlastně patříme. Nebudeme potřebovat nám sdělovaná falešná dogmata a sami vycítíme co je pravda. Je to období vyvrcholení hmotařského názoru na svět a nyní jeho transformace směrem do našeho středu, naznačují duchovní a kulturní povznesení našeho národa, možná i díky imigračním vlnám. Zde poznáváte, že oni sami, co se nám snaží velet, s největším nasazením pracují na vlastním zničení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Září 2015
Po Út St Čt So Ne
« Srp   Říj »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich