ZDRAVÍ – LÁSKA – JÓGA
Motto týdne:

...."Zralý muž si užívá, když je jeho žena svá. MÁ TAK CHUŤ JI ZASE LOVIT.
Zralá žena si zase užívá, když má její muž vizi, za kterou si pevně stojí. Díky tomu má CHUŤ HO ZASE SVÁDĚT..."

....kéž jsou všechny bytosti této planety šťastny....

Nezapomínejte naplňovat si život tím, čím máte rádi. Dívejte se na oblíbené filmy, poslouchejte oblíbenou hudbu, noste svetr, který máte nejraději a vařte si svůj nejmilejší čaj. Obklopte se milými věcmi a milujte každou chvilku svého života...

Září 2015

Září můžeme považovat za startovní měsíc do nové životní etapy.

I když bude začínat velmi zlehka a volně, bude jedním z velmi zásadních měsíců tohoto roku.

V září se nám začne mnoho záležitostí ujasňovat, začneme chápat, co se kde děje a proč. Nejen, že se nám začnou pomalu a jistě uskutečňovat a realizovat naše dříve vyslaná a odevzdaná přání, ale také nás to zároveň začne směrovat, abychom se i my nastartovali a mohli směle vykročit do nového života.
Mísí se zde naše vůle a přání s vůlí, pomocí a spoluprací vesmíru a nebeských bytostí – pomocníků.
Je velmi důležité, abychom v tomto období začali skutečně projevovat naše vnitřní postoje, přání a potřeby. Každým okamžikem – myšlenkou, postojem, slovy, rozhodnutími si budeme vytvářet směr naší budoucnosti.

Jde o jakousi “Duchovní revoluci”, díky které přecházíme do nových směrů a energií.

Budou se nám více a více objevovat různá znamení, překvapí nás zajímavé “náhody” a budeme se setkávat i s novými lidmi a učit se novým možnostem. Pomalu se začnou probouzet naše vnitřní schopnosti a začneme se cítit mnohem lépe. Hluboko uvnitř budeme pociťovat určitý klid a to vše už mnoho lidí zažívá nyní.

Toto se totiž probouzí už delší dobu, ale mnoho lidí stále ještě dozrávalo a někteří ještě dozrávají. Je to tak v pořádku, protože pro každého je ten správný čas dle jeho stupně a možností vnitřního vývoje duše.

autumn11

Září je v podstatě velmi krásný měsíc, i když to v realitě nemusí být ještě zřejmé. Ještě stále mohou a budou doznívat nezdravé věci, které se stále otevírají a chtějí “osvobodit”. V podstatě jde o osvobození duše, a proto se mnoho starých energií nyní objevilo a objevuje. Často se mě moji klienti ptají, proč se jim to či ono najednou teď děje, když byl léta klid.

O to více také pracuji s lidmi v rámci odstraňování bloků, což duši osvobozuje od různých pout, omezení a potíží a to v jakýchkoli oblastech. Dá se říci, že často s klientem vnímáme, jako by byl doslova uvězněn, respektive jeho duše v programech a blocích minulých vlivů.

Je to právě proto, že je čas vše konečně vyčistit a tím umožnit vstup do láskyplného a naplněného života.
Proto se nyní mnoho lidí začíná poohlížet i po duchovních možnostech a pomoci, jelikož všechno se vším souvisí a je čas, aby se pozemská realita a duchovní cesty propojily v celek a tvořily rovnováhu.
V nedávné době jsme přestoupili do věku Vodnáře a ten přináší rovnováhu, lásku, klid, harmonii a vyrovnání.

A přesně proto se nyní dějí ještě ty bolavé a nepříjemné situace a události, protože je to nezbytné, abychom začali přemýšlet a mohli si uvědomit, co je pro nás skutečně důležité, ale také proto, abychom je konečně vyčistili. Přivítejte září s úctou, pokorou a láskou, jelikož je to start k možnostem, které nyní vůbec nemusíme ani chápat ani ještě vidět. Mnoho lidí je už dávno vnímá.

Přeji Vám sílu, lásku, radost a pochopení na cestě za Vaším novým láskyplným, smysluplným a naplněným životem.

Poselství pro tento měsíc:
“Nesnaž se zkrátit si cestu, ale ubírej se po ní tak, aby každý skutek činil půdu pevnější a krajinu krásnější.”
“Svět má Duši, a kdo té duši porozumí, porozumí řeči věcí.”
“Cesta magie – stejně jako životní cesta všeobecně – je a vždy bude cestou tajemství.”
“Každý člověk je jiný a každý dojde k Bohu po své vlastní cestě.”

Paulo Coelho

hanka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Srpen 2015
Po Út St Čt So Ne
« Čvc   Zář »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde