ZDRAVÍ – LÁSKA – JÓGA
Motto týdne:

Dnešní generace je tak zaneprázdněná dokazováním, že ženy můžou dělat všechno, co dělají muži…že ženy tím ztrácí svoji jedinečnost.

Žena nebyla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co umí muž. Byla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co muž neumí.

 

….kéž jsou všechny bytosti této planety šťastny….

 

Nezapomínejte si naplňovat život tím, co máte rádi. Dívejte se na oblíbené filmy, poslouchejte oblíbenou hudbu, noste svetr, který máte nejraději a vařte si svůj nejmilejší čaj. Obklopte se milými věcmi a milujte každou chvilku svého života…

Louise L. Hay

„Skutečně věřím, že neexistují žádné chyby. Když jsou naše srdce zavřená a my cítíme odpor, hněv a smutek, je těžké vidět cokoli dobrého. Avšak když jsou naše srdce otevřená, negativita se jako by vypaří a my jsme schopni tyto staré myšlenky propustit a znovu se probudit do radosti. V nitru každého z nás spočívá radost. A my si potřebujeme uvědomit, jak dokonalí jsme takoví, jací jsme.

Bez ohledu na to, jaký zmatek se může odehrávat kolem nás, bez ohledu na to, kolik věcí může jít špatně nebo jinak, než jsme chtěli, bez ohledu na to, co vyvádějí naše těla – můžeme milovat a přijímat sami sebe. Neboť pravdou každého z nás – pravdou našich samotných bytostí – je, že jsme věční. Vždy jsme byli a vždy budeme. A tato část nás samých bude navždy pokračovat. Radujte se z toho, že to tak je. Když milujeme a přijímáme sami sebe přesně takové, jací jsme, je pro nás snažší procházet takzvanými těžkými časy. Už se sebou nebojujeme. Přijímáme. Stáváme se něžnějšími. Pečujeme o sebe. Utěšujeme se a usnadňujeme si to.

Dívejte se na sebe do zrcadla, dívejte se do svých očí a řekněte si: „Miluji tě a přijímám tě právě takového/takovou, jaký/á jsi.“ a dýchejte. Dovolte si cítit vše, co cítíte. Nemusíte být dokonalí. Už jste dokonalí: Vy jste vy. Jste přesně tím, co jste si vybrali, že budete v tomto životě. Ze všech těl a ze všech osobností, které se nabízejí, jste si vybrali být právě tím, kým nyní jste – abyste mohli zažít tento svět, tento život, prostřednictvím vašeho těla a vaší osobnosti. Milujte tedy svou volbu, protože je součástí vývoje vaší duše.“

– Louise L. Hay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Duben 2015
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930