ZDRAVÍ – LÁSKA – JÓGA
Motto týdne:

Dnešní generace je tak zaneprázdněná dokazováním, že ženy můžou dělat všechno, co dělají muži…že ženy tím ztrácí svoji jedinečnost.

Žena nebyla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co umí muž. Byla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co muž neumí.

 

….kéž jsou všechny bytosti této planety šťastny….

 

Nezapomínejte si naplňovat život tím, co máte rádi. Dívejte se na oblíbené filmy, poslouchejte oblíbenou hudbu, noste svetr, který máte nejraději a vařte si svůj nejmilejší čaj. Obklopte se milými věcmi a milujte každou chvilku svého života…

Vadí vám věci, které vám dříve vyhovovaly? Posunuli jste se.

Práce, kterou jste dříve s nadšením přijali, vás nyní ubíjí? Dříve jste byli schopni tu práci dělat, protože vám to dávalo pravidelný příjem, a nyní už za ty peníze platíte velikou daň, protože máte k té činnosti čím dál větší odpor? Vašim přátelům, se kterými jste dříve byli na stejné vlně, se už nemůžete otevřít? Když jste to zkusili, pochopili jste, že už jste každý jinde?

Pocítili jste tím tak na vlastní kůži, jak jsou slova omezená, protože si je každý z nás vykládá podle stavu, ve kterém se právě nachází.

Možná ruku v ruce s tím zažíváte pocity obviňování sebe sama. Nastupuje tak pocit, že jste příliš zhýčkaní, neskromní, netolerantní, neústupní, když vaši práci už nemůžete dělat, nebo se přátelům vzdalujete.

Co když je to jinak? Co když nejste zhýčkaní, jen už pro sebe chcete víc, protože se máte víc rádi? Co když se jen vy nebo vaši přátelé nebo vy všichni vyvíjíte jiným tempem či jiným směrem?

Všechny změny kolem nás se nejdříve odehrají uvnitř nás. Vše, co máme ve svém životě, je jen odraz toho, co máme uvnitř.

Pokud vám tedy něco přestalo vyhovovat, nebo něco už nemůžete trpět, v něčem už nemůžete žít, je to v pořádku. Nejste horší nebo lepší. Změnili jste se prostě uvnitř. Můžete zkoušet se zapírat a jít proti tomu, co máte uvnitř. To ale dlouho nevydržíte a dobře pro vás. Dlouhodobé zapírání sebe sama, vám nic dobrého nepřinese, a to ani po zdravotní stránce.

Co tedy s tím? Nejděte proti sobě. To, že se ve vašem stávajícím profesním a osobním životě už necítíte dobře, to je jen informace pro vás, že už jste jinde. Vaše nastavení už neodpovídá těm podmínkám, ve kterých žijete. Dejte tak do souladu stav vašeho vnitřního vývoje s vnějšími podmínkami. Pak budete v souladu a nespokojenost zase na čas, než se posunete zase dál, zmizí.

Ano, často to bolí. Mnohdy to znamená, že se musíte se spoustou věcí a lidí rozloučit. Je to ale to nejlepší pro všechny zúčastněné. Když žijete v souladu s vaším nastavením, rozvážou se vám ruce a můžete začít postupně projevovat to nejlepší, co ve vás je. Tím prospějete nejen sobě, ale i ostatním.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Duben 2015
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930