ZDRAVÍ – LÁSKA – JÓGA
Motto týdne:

Dnešní generace je tak zaneprázdněná dokazováním, že ženy můžou dělat všechno, co dělají muži…že ženy tím ztrácí svoji jedinečnost.

Žena nebyla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co umí muž. Byla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co muž neumí.

 

….kéž jsou všechny bytosti této planety šťastny….

 

Nezapomínejte si naplňovat život tím, co máte rádi. Dívejte se na oblíbené filmy, poslouchejte oblíbenou hudbu, noste svetr, který máte nejraději a vařte si svůj nejmilejší čaj. Obklopte se milými věcmi a milujte každou chvilku svého života…

Jak žít v přítomnosti a radosti a Jak se propojit sám se sebou

Jak žít v přítomnosti a radosti a Jak se propojit sám se sebou

Žít v přítomnosti a radosti znamená žít vědomě. Jestliže se ráno, když je venku zataženo a nevlídno, necháte vláčet svými neradostnými emocemi, nemůžete žít vědomě a radostně. Vědomě znamená vnášet do svého dne, do okamžiku, který žiji, klidovou optimistickou myšlenku. Pokud ji necítím, vědomě ji tam dosadím a procítím. Vždycky máte na výběr, jak se chcete cítit. Jestliže k sobě nebudete přistupovat vědomě a tvořivě, začnou vás více ovládat nepříliš láskyplné emoce. Jak se budete cítit, záleží na vás. Pochopte tuto jednoduchost a pracujte s ní.
Jak se propojit se sebou?
Vy teoreticky víte, že v sobě máte všechno. Ano, úplně všechno, ale jak se k tomu dostat, jak to uchopit? Drazí, nezoufejte, je to proces. Proces postupného očišťování od bloků, nánosů, které vaše vnitřní světlo zastírají. Pracujte tak, jak jste zvyklí. V určité fázi vývoje každého jednotlivce přijde velká vlna boží milosti a ta vám v závěrečné fázi pomůže. Někdy může vlna boží milosti přijít dřív, to když člověk ztrácí sílu k další práci, ale je to jen povzbuzení, aby vydržel. Ta závěrečná fáze očištění a poznání všeho výsledek přinese, Procítíte, kdo jste. Vydržte, každý z vás to jednou pozná.Vydržte!!
Vaši Áriové
Vlastně se ptáte oběma otázkami na to samé. Když se propojíte sami se sebou, budete žít v přítomnosti a radosti. Stejně tak, když budtete žít v přítomnosti a radosti, budete propojeni sami se sebou. Otevírají se vám tyto možnosti, vy vnímáte ten potenciál a z vašeho pohledu se vrata k sobě sama otevírají příliš pomalu. Nevnímáte velké pokroky, kterými každým okamžikem procházíte, ale čekáte na zázrak osvícení, jak jste si vyčetli z knih a vysnili. Vaší cestou je vnímat svůj vývoj a cestu postupu, radovat se ze svých „malých“, ale ve skutečnosti velkých pokroků a zakoušet ten zázrak tvoření. Malé děti si také nejdříve stavějí hrady z písku a potom až vyrostou, projdou vývojem, jsou z nich stavitelé – tvůrci a tavějí třeba velké domy. Ale pro ty děti je hrad z písku stejně skutečný jako mrakodrap. Vnímejte své hrady a neupínejte pozornost k mrakodrapům někde v knihách. Vaše hrady jsou pro vás mnohem důležitější, než obří mrakodrap někde v Dubaji. Toto vás přivede do přítomného okamžiku a uvidíte jak jste úžasné bytosti a jak velké kroky děláte. Jdete jak nejrychleji to zvládáte a my vás milujeme a láskyplně provázíme. Přijetím a požehnáním současnému okamžiku uděláte největší krok ve svém životě a váš hrad bude krásný a z dálky na vás viditelný.
Žádejte nás o pomoc, jsme tu s vámi a naplňuje nás nesmírnou radostí jít touto cestou společně s vámi.
S láskou Áriové
Smát se znamená žít v teď. Odložit těžká břemena minulosti a závazků do budoucna. Smích i radost jste si uzamkli sami v sobě. Struktura paradigmatu ve 3D je jako koňské boxy na startu závodu, jen s tím rozdílem, že se neotevírají. Už dlouho.
Systém vás zahnal do úzkých mantinelů se slibem volného běhu a s myšlenkou na vítězství. Celý systém je špatný. Dveře se nikdy neotevřou a vy jste si na ty malé boxy zvykli, takže nakonec máte pocit, že je v nich bezpečno. Nemůžete ani zpět, protože tam čekají další koně.
Takže co s tím, drazí?
Máte sílu srdce a sílu myšlenky. Uvěřte v sílu přírody, usilovnou myslí na svobodu a září srdce spálíte boxy.
Stále se trochu bojíte, protože volná, rozlehlá step neskýtá závětří. Změna je ale nutná a to, co vám chceme sdělit, je – vytrvejte ve své víře ve světlo. Ve víře v lásku. To jediné dokáže spálit boxy a s nimi i celý systém starého žokejského klubu, byť by byl sebeelegantnější. Vaše vnitřní světlo zapaluje oheň, vaše záření lásky zapaluje celou stavbu a na té stepi, kde by mohlo foukat, svítí slunce, voní tráva a rostou květiny. Soustřeďte mysl do srdce, nechte z něho vytékat řeku, je to řeka lásky bezpodmínečné. Myslete na to každým krokem, je to stav uvolnění, myslete na něj, až se stane přirozeným.
Vaše realita je přesným odrazem vnitřního stavu tady a teď.
Víme, že nesdělujeme nic nového, ale běžec také nepřezouvá během závodu tretry. Vytrvejte, ledovec praská, kry se uvolňují a zmenšují.
Vaši Ariové
Odpovědí na obě otázky – jak žít v přítomnosti a radosti a jak se propojit sám se sebou – je srdce. Srdce je ohnisko, srdce je střed. Představte si, jako byste seděli uprostřed mísy, která má po obvodu vroubky. Pokud chcete žít v přítomnosti a radosti, tak je třeba být propojený sám se sebou ve svém srdci. V té chvíli proudí obrovský pramen energie z vašeho srdce, vyplňuje celou mísu, která pak i přetéká vaší energií do okolí.. Jakmile však vstoupíte do žití schémat, jejich energie a energie emocí natékají k vám a o sílu a radost vás připravují. Víme, že je to pro vás obtížné, ale neustávejte ve snaze stará schémata a potlačené emoce uvolňovat. Chtěli bychom vás ještě upozornit na energetickou smyčku v oblasti 5.čakry, která zadržuje a znásobuje vaše jednotlivá omezení. Je to ještě pozůstatek z doby ovládání člověka temnými entitami, kdy radost a propojení sám se sebou u lidí nebyly žádoucí. Pokud se vám tuto smyčku podaří odstranit, “ posunou “ se energie v 5.čakře na své původní místo a tím se vám mnohem lépe podaří propojivat mysl a srdce.
Vaše srdce už ví, co je radost, zná cestu propojení s myslí. Ve vašem srdci je dokonce nastaven systém posvátné geometrie, který byl dříve funkční a vy už toto podvědomě vnímáte. Ale program mysli na žití ve schématech je tak silný, že pokud nedojde k propojení, bude pro vás stále obtížné žít radost v realitě. Požádejte proto o pomoc vaše Vyšší Já a zrušte bloky, které ještě tuto smyčku drží a vydejte se na cestu k sobě samým. /je třeba požádat Vyšší Já o vyčištění 2 fází, postupně/
s láskou, Áriové
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky přijala Eva P., Lenka Z., Lucka N., Karin L., (www.transformace.info). Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Duben 2015
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930