ZDRAVÍ – LÁSKA – JÓGA
Motto týdne:

Dnešní generace je tak zaneprázdněná dokazováním, že ženy můžou dělat všechno, co dělají muži…že ženy tím ztrácí svoji jedinečnost.

Žena nebyla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co umí muž. Byla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co muž neumí.

 

….kéž jsou všechny bytosti této planety šťastny….

 

Nezapomínejte si naplňovat život tím, co máte rádi. Dívejte se na oblíbené filmy, poslouchejte oblíbenou hudbu, noste svetr, který máte nejraději a vařte si svůj nejmilejší čaj. Obklopte se milými věcmi a milujte každou chvilku svého života…

Zákon přitažlivosti v každodenním životě…

 

Když jsem myslela na to, co všechno bych od partnera chtěla, co mi neposkytuje, nedostala jsem to a odpadlo i to, co mi dával dřív.
Myšlenky na nedostatek přitahují ještě více nedostatku…

Dnes jsem si relaxovala ve vaně a myslela na to, jak je vnímavý a pozorný. Když jsem se vracela z včerejšího povídání o pobytu ve tmě z Pardubic, přišel mi naproti s bundou, protože jsem byla oblečená hodně nalehko. Myslela jsem na něj s vděkem a on v tu chvíli přišel do koupelny, jestli si nedám něco teplého a uvařil mi jahodový čaj.

Takhle to funguje. Vynutit se nic nedá. A ani se nedá chtít po druhém, aby nám dal něco, co si sami neumíme dát, tam pak vzniká potřeba a závislost a to není o svobodě…

www.terapiesrdcem.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Březen 2015
Po Út St Čt So Ne
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031