ZDRAVÍ – LÁSKA – JÓGA
Motto týdne:

Dnešní generace je tak zaneprázdněná dokazováním, že ženy můžou dělat všechno, co dělají muži…že ženy tím ztrácí svoji jedinečnost.

Žena nebyla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co umí muž. Byla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co muž neumí.

 

….kéž jsou všechny bytosti této planety šťastny….

 

Nezapomínejte si naplňovat život tím, co máte rádi. Dívejte se na oblíbené filmy, poslouchejte oblíbenou hudbu, noste svetr, který máte nejraději a vařte si svůj nejmilejší čaj. Obklopte se milými věcmi a milujte každou chvilku svého života…

7 zákonů, kterými se řídí vesmír

Ve vesmíru platí mnoho obecně známých zákonů. Kromě nich, ale také několik dalších:

1. Zákon prázdnoty

Jestli potřebujete nové boty, vyhoďte staré. Jestli potřebujete nové oblečení, vyčistěte svou skříň. Pokud žádáte změnu, musíte dobrovolně opustit stereotypy.

zákony vesmíru2. Zákon cirkulace

Buďte vždy připraveni pustit něco, co vlastníte, abyste dostali to, co si přejete.

3. Zákon představivosti

Nejdřív ze všeho musíte vidět hojnost ve své představivosti. Udělejte popis svého ideálního dne a neukazujte ho nikomu, kromě toho, komu věříte. Ve volném čase si tento popis pročítejte.

4. Zákon tvorby

Člověk může dosáhnout hojnosti skrz energii svého myšlení, pozornosti, intuice a představivosti.

5. Zákon dávání a přijímání

Jestli něco dáváte, tak se to vrací v desetinásobné velikosti. Když dostáváte blaha, dělte se o ně s okolím. Jestli máte dar a nepoužíváte ho, urážíte tím svou přítomnost. Abyste si vážili svých schopností, musíte se o ně dělit. Pokud toto děláte, přitahujete více hojnosti do svého života.

6. Zákon 1/10

Vesmír si vždy vezme svou desetinu. Je to jednoduše zákon vděčnosti zdroje podpory – 10% ze všeho, co máte. Nikdy nevíte, kdy a jakým způsobem se vaše desetina k vám vrátí. Peníze – jednoduché zjevení. Ale také může přijít ve formě usmíření s někým, novým přátelstvím, uzdravením atd.

7. Zákon odpuštění

Jestli máte schopnost a dokážete odpouštět lidem, máte možnost přijímat bohatství. Jestli je vaše duše přeplněná nenávistí, pro lásku už tam nezbývá místo. Musíte se zbavit negativních pocitů, které vás sžírají a nenechávají žít v hojnosti. Zbavit ovšem neznamená je potlačit. Znamená to negativní pocit pochopit, přijmout a nechat odejít.

Inspirujte své přátele, sdílejte tento příspěvek 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Leden 2015
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031