ZDRAVÍ – LÁSKA – JÓGA
Motto týdne:

Dnešní generace je tak zaneprázdněná dokazováním, že ženy můžou dělat všechno, co dělají muži…že ženy tím ztrácí svoji jedinečnost.

Žena nebyla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co umí muž. Byla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co muž neumí.

 

….kéž jsou všechny bytosti této planety šťastny….

 

Nezapomínejte si naplňovat život tím, co máte rádi. Dívejte se na oblíbené filmy, poslouchejte oblíbenou hudbu, noste svetr, který máte nejraději a vařte si svůj nejmilejší čaj. Obklopte se milými věcmi a milujte každou chvilku svého života…

Uzdravování bolesti a vnitřní dítě

Uzdravování bolesti a vnitřní dítě
Louise L. Hay

Uzdravování bolesti z minulosti a komunikace se svým vnitřním dítětem

Práce s vnitřním dítětem pomáhá uzdravit rány a bolesti z minulosti. Nejsme vždy ve spojení s pocity vyděšeného malého dítěte v nás. Pokud bylo vaše dětství plné strachu a bojů, a nyní se mentálně trestáte, zacházíte s vnitřním dítětem velmi podobným způsobem.

Potřebujete navázat komunikaci s touto částí své bytosti. Jednou z prvních věcí, které můžete udělat, až budete poprvé hovořit se svým vnitřním dítětem, je omluvit se. Řekněte mu, že je vám líto, že jste s ním celá ta léta nemluvili, nebo že vás mrzí, že jste je tak dlouho kárali. Zjistěte z čeho má strach, jak mu můžete pomoci a co od vás očekává.

Další možnost je najít si svoji fotografii z dětství. Pečlivě si ji prohlédněte. Vidíte ubohé malé dítě? Vidíte šťatsné dítě? Ať vidíte cokoli, spojte se s ním.

Byli jste jako děti vítáni? Měli rodiče opravdu radost z vašeho narození? Měli radost z vašeho pohlaví nebo chtěli to opačné? Ať už to bylo jak chce, přivítejte své dítě teď.

Co jste si jako děti vždycky přáli od rodičů slyšet? A co z toho vám nikdy neřekli? Nu, tak právě to teď řekněte svému dítěti. Dejte dítěti to, co chce. Přepište své dětství.

Přesvědčení, kterých jste v dětství nabyli, jsou stále ještě v dítěti. Jestliže měli vaši rodiče upjaté názory a vy jste na sebe velmi tvrdí nebo máte tendenci vytvářet bariéry, pak to vypadá, že vaše dítě ještě stále následuje rodičovská pravidla. Jestliže se nadále napadáte pro každou chybičku, musí se vnitřní dítě ráno probouzet strachem. „Za co mě zase dneska někdo seřve?“

Způsob, jakým s námi rodiče v minulosti zacházeli, bylo odrazem jejich vědomí. Nyní jsme rodiči my. Používáme vlastní vědomí. Pokud se ještě i teď odmítáte starat o malé dítě, jste zabředlí ve zlobě a zášti. To v každém případě znamená, že je tu stále ještě někdo, komu potřebujete odpustit. A co jste ještě neodpustili sobě? Čeho se potřebujete zříci? Nu, ať je to co chce, nechte to jít.

Pamatujte na to, že je ve vás i dospívající člověk. Jakými obtížemi jste se museli prodírat v tomto období? Pomozte mu zvládnout všechny zahanbující příhody obaváného období puberty. Naučte se milovat svého dospívajícího člověka, stejně jako se učíte milovat dítě.

Nemůžeme nikdy milovat a přijímat jeden druhého, dokud nebudeme milovat a přijímat ono ztracené dítě v nás. Nyní jste vy a jen vy pány svého života. Láska maže i ty nejhlubší a nejbolestnější vzpomínky, protože láska jde hlouběji než cokoli jiného. Chcete žít život plný bolesti nebo radosti? Možnost volby i síla je stále s vámi. Pohlédněte do svých očí a milujte jak sebe, tak malé dítě ve vás.

(zdroj: Síla je ve vás – Louise L. Hay )

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosinec 2013
Po Út St Čt So Ne
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat