ZDRAVÍ – LÁSKA – JÓGA
Motto týdne:

Dnešní generace je tak zaneprázdněná dokazováním, že ženy můžou dělat všechno, co dělají muži…že ženy tím ztrácí svoji jedinečnost.

Žena nebyla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co umí muž. Byla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co muž neumí.

 

….kéž jsou všechny bytosti této planety šťastny….

 

Nezapomínejte si naplňovat život tím, co máte rádi. Dívejte se na oblíbené filmy, poslouchejte oblíbenou hudbu, noste svetr, který máte nejraději a vařte si svůj nejmilejší čaj. Obklopte se milými věcmi a milujte každou chvilku svého života…

Cesta k lásce

CESTA K LÁSCE
Dr. Joseph Murphy

Láska vyvěrá ze srdce, je to laskavost a skutečná dobrá vůle vůči všem lidem.

Měli byste všem lidem okolo sebe přát zdraví, štěstí, mír, postup, blahobyt a všechno možné, co může být v životě příjemné – a to nebývá lehké! Když budete k jiným přívětiví a budete jim přát úspěch a zdar, požehnáte sami sobě a sami sobě přejete zdar. Nezapomínejte: cokoli přejete jiným, přejete sami sobě; a co předhazujete jiným, předhazujete sami sobě.

Láska je spojující síla, která drží pohromadě lidi, rodiny, celé národy, ba celé lidstvo. Láska je nosným fundamentem zdraví, štěstí a míru, blaha a smyslu života všech lidí. Z lásky vyvěrají harmonie, radost, čestnost a veselost. Láska spojuje a léčí.

Začněte tím, že budete všem lidem okolo sebe, každému, s kým se setkáte, přát všechna požehnání života. Rozeznejte božskou stránku v každém člověku.

Kdo mnoho miluje, mnoho dostává.

Uvědomte si, že jste přišli na svět, abyste byli šťastní a úspěšní, abyste milovali a byli milováni – je to tak, vždyť Bůh je láska.

Zbavte se jednou provždy nenávisti a obav, závisti a žárlivosti a všech nesprávných představ, které snad máte o Bohu a o tom, co je božské, vykročte svobodní a otevření vstříc radosti bohatého, plného života.

„BOŽÍ HOJNOST PROCHÁZÍ TEBOU I MNOU. BOŽÍ LÁSKA NAPLŇUJE TVOU DUŠI.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosinec 2013
Po Út St Čt So Ne
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031