ZDRAVÍ – LÁSKA – JÓGA
Motto týdne:

Dnešní generace je tak zaneprázdněná dokazováním, že ženy můžou dělat všechno, co dělají muži…že ženy tím ztrácí svoji jedinečnost.

Žena nebyla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co umí muž. Byla stvořena k tomu, aby uměla všechno, co muž neumí.

 

….kéž jsou všechny bytosti této planety šťastny….

 

Nezapomínejte si naplňovat život tím, co máte rádi. Dívejte se na oblíbené filmy, poslouchejte oblíbenou hudbu, noste svetr, který máte nejraději a vařte si svůj nejmilejší čaj. Obklopte se milými věcmi a milujte každou chvilku svého života…

O astrologii

egyptVíme, že slunce ovlivňuje dění na planetách, stejně tak se i ovlivňují planety ve vzájemném vztahu k sobě. Každý z nás ví jak Měsíc působí na Zemi a tyto účinky samozřejmě vnímá i člověk . Planety obíhají kolem slunce v cyklech. Střídají se tu roční období. Je snadno dokazatelné, že člověk narozený na jaře je jiný než zrozenec zimního slunovratu. Astrologie nemá divinační charakter, ale zkoumá možnosti jednotlivce vzhledem k času jeho narození a postavení planet a hvězd na nebeské klenbě. Je to dlouhá, úmorná a vědecká práce. Srovnáním milionů osobních horoskopů vytvořili astrologové vzory, které se neustále zdokonalují. Na závěr bych chtěl zdůraznit, že tu opravdu jde jen o možnosti zrozencovy a ať jsou předpoklady jakékoliv, lze na základě informací získaných od fundovaných astrologů předejít životním nástrahám. Je dobré znát mapu, ale mapa ukazuje jen terén. Jakým způsobem překonáte řeku je už na vás, ale s mapou o ní víte a můžete se připravit.

Jiří Pohlídal

http://www.hermetic.mysteria.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Červenec 2013
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031